Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az xepil teszten ez most egy...

Az xepil teszten ez most egy nagyon nagyon halvány pozitiv vagy inkább negatív? Nem tudom eldönteni! (kép lejjebb) vagy ez minden teszten kijön? még mensi előtt vagyok néhány nappal!

Figyelt kérdés
[link]

2016. dec. 19. 13:43
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom ha igy lesz es tenyleg meg fog jönni ! Lehet hogy valami elindult csak nem tudott rendesen megtapadni ! En meg nem teszteltem ! Holnap reggelre tervezem a tesztet , mert ha nem maradt meg a babám akkor mar a teszten látszódnia kell ... Es halvanyabbnak vagy esetleg negatívnak kell lennie a tesztnek ! Tünetem nincsen ! A cicim egy picit érzékeny de minimális ! De ez meg semmit nem jelent ! A húgom teljesen tünetmentes volt terhessége alatt ! Nem is érezte hogy terhes , csak abbol hogy nőtt a hasa ! Es anyukám is mind3 terhességet végig élvezte ! Sose volt rosszul ! Tehat lehet h nalunk ez ilyen családi örökletes dolog ! Írok amint teszteltem ! Te pedig kérlek ne keseredj el ! Ha meg jön rendesen uj hónap uj remények ! Ha marad a barnazas , tesztelj par nap múlva !!!
2016. dec. 30. 10:28
 32/32 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Minden rendben azóta? Teszteltél még utána? Ha igen, feltennéd a képeidet és azt, hogy melyik napon?

2016. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!