Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az xepil teszten ez most egy...

Az xepil teszten ez most egy nagyon nagyon halvány pozitiv vagy inkább negatív? Nem tudom eldönteni! (kép lejjebb) vagy ez minden teszten kijön? még mensi előtt vagyok néhány nappal!

Figyelt kérdés
[link]

2016. dec. 19. 13:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Bevallom őszintén elsőre semmit nem láttam rajta... kinagyítva egyáltalán, pedig nekem 11.dpo-n szintén fotózhatatlan volt az x-epil... újra kicsiben mintha lenne halvány második csík. Még lehet belőle pozi, de ha ilyen korán tesztelsz jobban jársz ha facellt használsz. X-epil nekem 11-12. dpon, fotózhatatlan volt, szugerálni kellett. 13. dpon már egyértelmű de bazihalvány volt. 15. dpon- már szép pozi volt.


Szóval ez még bármi lehet, de ilyen korán x-epillel a legrosszabb tesztelni, mert becsaphat.

2016. dec. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok !


Köszönöm mindenkinek a választ.

Ma nem teszteltem... úgy döntöttem várok, és holnap tesztelek. Akkor már biztos észrevehető a változás, ha ez tényleg pozinak készül :)))


Viszont ma reggel, sőt még most is eléggé kellemetlen a gyomrom. Nem mondanám, hogy hányingerem van... mert az nem ...de olyan fura.

A másik szembetünő tünet ami fura és nem szokott lenni, az az hogy csak a mellbimbóm fáj , de az nagyon.


Máskor mensi előtt az egész mellem érzékeny. és most ahogy tapogatom a mellemet nem érzékeny egyáltalán, de ahogy a bimbómhoz érek, az már igen kellemetlen.


Persze lehetnek ezek is mensi tünetei is !


De remélem nem az, hanem babu !


Ha teszteltem akkor írok nektek !

2016. dec. 20. 09:44
 13/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok !

Nem bírtam a kíváncsiságommal. a 2 dbos xepil másik darabját elhasználtam az előbb,... délelőtti vizeletből.


[link] Mintha lenne rajta valami ? úgy látom. A fotó 10 percen belül készült.

2016. dec. 20. 11:46
 14/32 anonim ***** válasza:
Szia! Én látom . Hanyadik dpo n vagy ?
2016. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

12-13 dpo. valahogy így. 28-29 napos ciklusaim szoktak lenni !

Elvileg most kéne megjönnie holnap - holnap után.


igen azt én is hallottam ,hogy az xepil nem a legjobb a korai tesztelésre. de ezt kaptam a tescoba .


holnap reggel tesztelek még , de jó lenne, hogy holnap már egyértelműbb lenne. olyan de olyan boldog lennék !

2016. dec. 20. 17:26
 16/32 anonim ***** válasza:
Majd ha van fejlemeny, varjuk a valaszod. Szoritok.
2016. dec. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Továbbra is drukkolok!
2016. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Mi újság, kedves Kérdező?
2016. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok ! Jelentem hogy a mensim meg sehol es fel órája ilyen tesztet csináltam :


[link]


[link]


[link]


Ugyanaz a teszt ... Csak többször fotóztam ;)

Most esti pisibol csináltam ! Remelem a reggeli mar egyértelműbb lesz !


olyan boldog lennék ... Es apa is ! 😍❤💝💝💝💝

2016. dec. 22. 22:02
 20/32 A kérdező kommentje:

Itt van meg egy kep a tesztrol


[link]


Azonnal látszódott ...:)) 😊😊😊 most hogy mar kiszáradt halványabb ... De első perctől látszott !

2016. dec. 22. 22:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!