Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új Predictor Early Terhességi...

Új Predictor Early Terhességi Tesztről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sokat olvastam itt erről a tesztről pozitívat és negatívat is, én tegnap vettem az újat a Rossmanban ma reggel halvány pozitív lett a 2.csík. Nekem volt pár hónapja laparoszkópiás műtétem ahol az egyik oldalam lett 100%-osan átjárható. Szívesen töltök fel a tesztről képet. Én nem szeretnék semmit beképzelni, de sok teszten túl vagyok már és egyik sem mutatott ilyet. 12.06-a körül volt peteérésem előtte, aznap és utána is voltunk együtt a párommal. Ezzel az újabbal milyen tapasztalatotok volt? 6 nappal hamarabb ki mutatja állítólag a nem várt előtt, ebben mondjuk nem hiszek, én a nem várt előtt sosem teszteltem! Válaszokat előre is köszönöm!

#terhességi teszt #Predictor #terhességi teszt vélemény
2016. dec. 22. 11:05
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Boldog új évet kívánok mindenkinek lányok!


Én nem várt után 3 nappal teszteltem, én előtte sosem csináltam tesztet szerintem nincs értelme, de mindenki maga érzi. :)


Sajnos 24-én reggel kinyílt a méhszájam az ügyeletre be mentünk ott mondták el hogy mi a helyzet velem, spontán el ment a baba. Nagyon rossz volt ezt hallani de igyekszem előre tekinteni és arra gondolni, hogy lehet nem lett volna épp és egészséges gyermek és talán ennek most így kellett alakulnia. Új hónap új lehetőségek azt mondta az orvos, hogy nagyon sok nőnél van ilyen, éljük a kis napjainkat úgy ahogyan eddig és a következő baba reméljük marad! :( :)

2017. jan. 2. 08:12
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy az a "baba" aki ennyire el akar menni, azt nem szabad erőltetni és erőszakosan gyógyszeresen visszatartani. Manapság is sok még a beteg gyerek, sztem nézd a jobbik oldalát: töltsd fel a szervezeted vitaminokkal, frissen álljatok neki a tervezésnek és kivitelezésnek. És ne görcsölj a témán.

És nem kell csúcsszuper tesztet venni, hogy kimutassa a babát, a legolcsóbb is megteszi, közepes érzékenységgel, ha tényleg van benn valaki :) esetleg ovuláció mérőt használhatsz és az segít a PÉ pontos napját meghatározni, úgy talán a beágyazódás is könnyebb lenne, de javítsatok ki ha tévedek, nem vagyok jó a témában.

2017. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Szedek vitamint, igyekszem "feltölteni" a szervezetem, én nem is akartam erőltetni akkor fájt a lelkem emiatt, a testi fájdalom ahhoz képest kisebb volt, de valószínűleg nem is fogom soha sem elfelejteni. Igyekszem gyümölcsöt enni, vitamint szedek és majd jön a következő ha jönni akar, már hálaistennek nem vagyok egy ideje rá görcsölve talán ő is ezért jött össze, de én is ezen a véleményen vagyok amit írtál, ha menni akar, annak oka van. Remélem nem kell ezt sok mindenkinek meg élni, de ha még is fel a fejjel menni kell előre és bízzon mindenki abba hogy össze jön hamarosan újra a baba és egészséges lesz és boldog terhességen mehet kersztül, én is ebben bízom. :)
2017. jan. 2. 14:08
 24/24 anonim ***** válasza:
Nos, én 2x voltam terhes, 2x v ez a teszt mindannyiszor negatív volt. Mas teszt halványan mutatta, pl. Gabriel, A sima olcsó 2 db vékony kis tesztcsíkos mutatta leghamarabb hogy terhes vagyok. Soha nem volt erős tesztem, inkább alig vagy halvány de 15 ezer volt a hcg 6 hetesen. Én nem hiszek ezeknek a teszteknek, kamu hogy 6 nappal korábban kimutat bármit is. Mihez képest 6 nappal? Az általad elképzelt, vélt cikkusnapjaidhoz számítva? Soha sem biztos az, akkor is is jött volna meg a mensid, mikorra te vártad. Elmaradt mensikor is még alig van hcg, nagyjából 25, mensi előtt 6 nappal tapad meg kb. És nem azonnal kezd hcg termelődni sem. A megtapadási folyamat nem egy óra. A biztos az orvos.
2023. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!