Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki akinek december...

Volt valaki akinek december elején volt meg utoljára és baba projektben vannak? Tünetek vannak? Teszt?

Figyelt kérdés
2016. dec. 28. 22:01
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
Nekem november 30 múlt el :) eleg zagyva a cikluson épp varakozom kb 1.-2.- ig hogy majd akkor tesztelek . Ugy számolom 10. Dpon lehetek most kb igy meg korai. Es neked hogy van kedves kérdező?
2016. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
Első vagyok nem tudom tünet e de iszonyúan faj a fejem mar 3. Napja delutan es nem vagyok fejfájos. Szurkalt egyik nap a hasam állja eléggé de passz. Neked
2016. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
Nekem december 3-án volt utoljára. Tüneteim vannak. Melleim nagyon érzékenyek, néha eszméletlen hányinger fog el, szúrkál a hasam, néha mintha mindjárt megjön érzés fog el. A melleim néha úgy belövellnek, mint mikor szoptattam. 3. babót tervezzük. 2 császárok volt, teljesen megváltozott a szervezetem. Szombatra nem várom leghamarabb, lehet holnap megoróbálok egy tesztet.
2016. dec. 28. 22:39
 4/57 Bear foot válasza:
Szia nekem december 1 én volt meg december 31 én kel meg jönnie de fáj a mellem tegnap délután teszteltem Halvány pozitív lett legalább is azt látom rajta
2016. dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

Nekem is dec 31 körül kellene megjönnie. Ma reggel én is csináltam egy tesztet. Egy 25-ös és egy 10-es érzékenységűt. Mintha én is látnám a 10-esen halványan.

Drukkolok magunknak

2016. dec. 29. 09:58
 6/57 anonim ***** válasza:
73%
Első vagyok en is teszteltem egyet reggel bár meg igen korai amugy de mintha ott lenne valami
2016. dec. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
Le tudjatok fotozni nektek milyen ? Vagy mar kuka ?
2016. dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 Norman Bates ***** válasza:
73%
Sziasztok, nekem meg van bo egy hetem a nemvartig, de tegnap 'vereztem'. Eleg szep adag volt a papiron meg vilagos, de azota semmi. Hoemelkedesem is van, nem tudom, hogy ez lehet-e beagyazodas vagy csak lebetegedtem :/ Drukkolok mindenkinek.
2016. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
Nekem december 2.-án voltmeg utoljára, most, vagy holnap vagy január 5.-én kellene megjönnie( nemtudom pontosan,mert eddig 29 napra jött meg,ebbe a hónapba 34 s nemtudom hogy számoljam.) ha január 5 ig nem jön meg akkor tesztelek csak szerintem, de lehet hogy nembirok várni addig.
2016. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

Nekem ezek voltak. Nagyon-nagyon halványan van ott, habár még a nem várt előtt vagyok 2 nappal. Ez 10-es érzékenységű. A 25-ösön nem sok minden volt.


[link]

[link]

2016. dec. 29. 12:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!