Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki akinek december...

Volt valaki akinek december elején volt meg utoljára és baba projektben vannak? Tünetek vannak? Teszt?

Figyelt kérdés
2016. dec. 28. 22:01
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
Péntekre nem várom. Most vettem egy clearblue digitálisat. Kíváncsi vagyok mit mutat.
2017. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

40es, a 36 ev nem szörnyű kor. Sokkal türelmesebb leszel es nem lesz gond, hogy "ugy mennek bulizni, kikapcsolódni, kinek passzoljam le a gyereket" mert nem fogsz akarni menni 😊😉 blabla es stb nem sorolom. Ennek a korosztálynak is megvannak az előnyei. Persze mindenki akkor vállal gyermeket amikor kesznek érzi magát. Egyik ismerősöm 19 évesen döntött igy. Szuper anya. Egyetem mellett. A legfontosabb a boldog csalad! 😉 drukkolok Neked!!!

Mindenkinek kívánom mielőbb teljesüljön a vágya!!! Nekem megjott sajna...😐😖

2017. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
41es toltsd majd fol teszted 😊 es én is latom halvány csíkod!
2017. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
36 evedre tudom nem igy értetted, hogy nem vagy fiatal...csak azert irtam azt, amit mert természetesen minden rendben lesz Veled es boldog anyuka leszel! 😉 szóval kis drukk akart lenni csak visszaolvasva amit irtam szörnyű volt... 😐
2017. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:
Két nap késéssel, tegnap délután nagyon gyengén megjött, de most estére szinte el is múlt. Csak a papíron hagy nyomot. Várok pár napot és nézek egy tesztet. Egyébként én betöltöttem a 37-et, férjem a 43-at. Nem a kor számít. Két babónk van egy 4 és egy 1,5 éves. Boldoggá teszik minden napunkat.
2017. jan. 3. 19:00
 46/57 anonim ***** válasza:
Megvárom a pénteket, hogy megjön e. Addig nem merem ellőni :-)
2017. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:

Kerdezo, drukkolok! Azota mi újság? Lehet a baboca furakodik es ettol volt kis verezgetes.

En Toled is idősebb vagyok de Nekem nem sikerult anyava válnom. 42 múltam es mar nem szeretném, feladtam. Első gyereket ebben a korban, nem. 40 évesen meg bevállaltam volna, nyilván rajta is voltunk, megtettünk mindent hiszen barmit odaadtam, megadtam volna egy gyermekert de ha nem akár tótágast is allhatok. De mindenkinek drukkolok!!!! Persze ha összejönne nem vetetnem el es minden hónapban nem várom tehat tudat alatt vagyom rá, a lelkem szeretne csak az eszem tudja, hogy ne es, hogy meddő vagyok. Fura érzések ezek...

Kedves utolsó, péntekre a legjobbakat szép eros csíkot!!!! 😊

2017. jan. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
9# vagyok, ma teszteltem negatív lett, 2. Án kellett volna megjönnie,de semmi még. Holnapután is teszztelek ha addig nem jön meg
2017. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
nekem is negatív :-( nem bírtam ki és megcsináltam este. De amíg nem jön meg reményedek. Szorítok mindenkinek!
2017. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:
Drukkolok mindenkinek pozitív teszthez.
2017. jan. 4. 11:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!