Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintem így nem lehetséges...

Szerintem így nem lehetséges a terhesség, szerintetek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szeretkeztünk, az elején óvszer nélkül. ő elélvezett, én húztam gumit és kb. rá4percre én is elmentem az óvszerbe. Szerintem ennyitől biztos nem lett terhes de nem hisz nekem, és nagyon idegesít a kételkedése. Szerintetek igazam van, igy nem lehet terhes, ugye? 25/f 16/l

2017. jan. 3. 16:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
19/l*
2017. jan. 3. 16:33
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Előváladék. Lehet Terhes.
2017. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Te tévedsz!
2017. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Ez pont ugyanaz, mint a megszakított közösülés: elég, ha az elején gumi nélkül csinálod. Évente alig több ezer nő esik így teherbe, akiknek a pasija váltig állítja, hogy neki nincs előváladéka, vagy nincs benne spermium.


Húzzál gumit az első pillanattól, és imádkozz, hogy több szerencséd legyen, mint eszed! Hátha még nem terhes.

2017. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
simán lehet terhes, viszont gáz, hogy egy 16 éves jobban tájékozott mint egy 25 éves..gondolom te is végig aludtad a biológia órákat igaz?
2017. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.19éves egyébként.az elozo kapcsolataimba is igy csinaltam soha nem lett baj,en gumival nem elvezem a szexet,de o azota nem fekszik le velem gumi nelkul...jovo7en kellene megjonnie neki,23.an voltunk egyutt.kimutatná már a teszt?
2017. jan. 3. 17:16
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
kérdező, mond hogy kamu, és nem vagy ennyire tudatlan, bőven felnőtt ember létedre.... az jó hogy a többiek nem lettek terhesek, szerencséd volt. Elárulok valamit, én menstruáció utolsó napján feküdtem le védekezés nélkül a férjemmel, az eredménye épp a telefonom próbálja megenni...barátnőmnek kétszer sikerült a te módszerekkel teherbe esnie...
2017. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=9c-Zv34HJpw

nézz néha reklámokat késő este ;) lehet tanulsz belőlük :)

2017. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
De, teherbe eshet így.. Ez pontosan a " nem biztonságos védekezés a megszakítás- durex" reklám orrba szájba reklámzásának a lényege.. Bárhogy csinálod.. Ha nincs rajtad gumi egy ideig.. Teherbe eshet... Vagy ma, vagy holnap, vagy valamelyik nap.. És az, hogy az előző kapcsolataidban nem jött össze, az ezer dolog miatt lehet... A csajnak nem volt ovulációja, nem volt termékeny időszakban stbstb.. Ne ebből indulj ki! Dicsérem a lányt! Van még felelősségteljes gondolkodású fiatal! Te meg inkább hallgass rá, bármit is mond. :)
2017. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#7 akkor te teherbe is estél es a bnőd is, pedig ti tudtatok a tutit.
2017. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!