Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan napokat élek meg hogy...

Olyan napokat élek meg hogy horror! De velem ez nem történhet meg, nem lehetek terhes egy hiba miatt! Megtudtok nyugtatni?

Figyelt kérdés

Nagyoon nagyon megbántam.Lefeküdtem az egyik közeli. ismerősöm jegyesével szilveszterkor. (házasodnak nemsokára)

Elsején nem volt ügyelet,utána meg dolgozni mentem és nem volt időm elmenni feliratni eseményutánit...

Tudom hogy nagyot veszitettem ezzel.mert most idegeskedhetek ezen.De csak abban hiszek nem most leszek terhes egy ekkora bolondságból.

Ez a dolog a menstruációm(ami 6 napos) volt 7 nappal és félek hogy bajba leszek.

(Nem szakította meg!)


2017. jan. 5. 14:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Sullyedj el! A jegyes elotte fogja meg a kezed. Undorito.
2017. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudlak megnyugtatni. Nem pontosan értem az utolsó előtt sort, de ha a 13 napon csináltátok, akkor elég nagy szarban vagy.
2017. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Védekezni kellett volna. vagyis inkább nem lefeküdni foglalt emberrel. Remélem majd te is visszakapod ezt a vőlegényedtől:-)Ráadásul közeli ismerős.. komolyan tükörbe tudsz nézni? Megérett a világ a pusztulásra, milyen alja emberek vannak... és olyan nincs hogy nincs ügyelet. Pont azért ügyelet, mert mindig van olyankor, mikor az orvosi ellátás nem elérhető.
2017. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi! Van esélyed a terhességre!
2017. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%
Nyugodj meg. A masik csajt elveszi te meg meg szulod a babat es örökbe adod nekik. Ne idegeskedj ezen....nyugi van....
2017. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
Gratulálok, ezzel a lépéssel nemcsak egy nő, hanem egy gyerek életét is tönkreteheted. 2 az egyben. Ügyes
2017. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudunk megnyugtatni, pont az ilyen egyszeri alkalmakból szeretnek a babák megfoganni, aki meg akarja, az tornázhat érte hónapokig.


Ráadásul pont peteéréskor voltatok együtt élesben, hát ha direkt akartál volna teherbe esni, akkor se időzíthettél volna jobban.


A legtöbb abortusz úgy kezdődik, hogy "ilyen velem nem történhet meg egy apró hiba miatt".

Imádkozz. Ennyi.

Tíz nap múlva tesztelhetsz, akkor már 80%, hogy tudni fogod a választ.

2017. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%
Ne várj itt nyugtatást... szánalmas vagy!
2017. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%

Remélem, amikor te készülsz majd az esküvődre, akkor is jön majd egy csaj, aki lefekszik a vőlegényeddel. Majd vágjál hozzá jó képet, hiszen te is ezt csináltad, nem ítélheted el.


Amúgy komolyan nem értem, ha nem akartok egymástól semmit, akkor miért kell iylet tenni, miért kell iylen kis xarkavarónak lenni, hát úgyse téged fog elvenni, neked sem kell az a pasi.


Most ha terhes vagy, lesz egy gyerek, aki csonka családban nő fel, vagy mehetsz abortuszra, utána meg sirdogálhatsz, h nem tudod feldolgozni, ők szétmennek, vagy ha össze is házasodnak, folyton fel fog jönni ez az eset és elmérgesedik a kapcsolatuk.


szégyelljétek magatokat, a sors senkinek nem marad adósa. Törleszteni fog előbb vagy utóbb. Ha terhes vagy, akkor előbb.

2017. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
49%

Szia,én sem tudlak megnyugtatni, pont középidőben voltatok együtt, ha átlagos a ciklusod és 28-30 napra jön meg. :(


Hogy veszthettétek így el a fejeteket?...tudom,hogy nem ez volt a kérdés,és az eredmény szempontjából lényegtelen is,de túl sokat ittatok,vagy mi?...

2017. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!