Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan napokat élek meg hogy...

Olyan napokat élek meg hogy horror! De velem ez nem történhet meg, nem lehetek terhes egy hiba miatt! Megtudtok nyugtatni?

Figyelt kérdés

Nagyoon nagyon megbántam.Lefeküdtem az egyik közeli. ismerősöm jegyesével szilveszterkor. (házasodnak nemsokára)

Elsején nem volt ügyelet,utána meg dolgozni mentem és nem volt időm elmenni feliratni eseményutánit...

Tudom hogy nagyot veszitettem ezzel.mert most idegeskedhetek ezen.De csak abban hiszek nem most leszek terhes egy ekkora bolondságból.

Ez a dolog a menstruációm(ami 6 napos) volt 7 nappal és félek hogy bajba leszek.

(Nem szakította meg!)


2017. jan. 5. 14:55
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Igen 27-29 napos..

nem mondok inkább semmit..

várom hogy megjöjjön

2017. jan. 5. 17:19
 12/27 anonim ***** válasza:
78%
Hát várhatod is hogy megjöjjön!!!szívemből kívánom hogy megjöjjön és ne legyen egy gyermek akinek csonka családja van!!és ha megjön akkor tedd össze a két kezed és soha többé ne csinálj ilyet!!!
2017. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
28%
Pfhuuu, meg ennyi rosszindulatú, karorvendö, unatkozó, otthonulő, rikácsoló némbert! Biztosan ti mind makulátlan erkolcsű, tokeletes ösnők meg ősanyak vagytok, akik még csak véletlenül sem követtetek el életetek során hibat! Pfehh..
2017. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
33%
Én nem szeretnék senki felett ítélkezni, csupán az lenne a kérdésem, hogy miért nem védekeztetek vagy miért nem szakította meg?!
2017. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
63%
Te nyugtass meg minket, hogy jo volt legalabb?
2017. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
En sosem feküdtem le jegyben jaroval! Akkor most szent vagyok kedves előttem valaszolo!
2017. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
80%
En pl. makulatlan erkolcsu vagyok:)
2017. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

Még.

Akkor csak az összes többi jelzőm érvényes ratok!

2017. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Te mi szolnal ha a te paroddal feküdne le? Rikácsolnál? Vagy ez nálad megengedett? :D
2017. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
És mondjuk a te parod varna babát mástól vagy mással
2017. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!