Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan napokat élek meg hogy...

Olyan napokat élek meg hogy horror! De velem ez nem történhet meg, nem lehetek terhes egy hiba miatt! Megtudtok nyugtatni?

Figyelt kérdés

Nagyoon nagyon megbántam.Lefeküdtem az egyik közeli. ismerősöm jegyesével szilveszterkor. (házasodnak nemsokára)

Elsején nem volt ügyelet,utána meg dolgozni mentem és nem volt időm elmenni feliratni eseményutánit...

Tudom hogy nagyot veszitettem ezzel.mert most idegeskedhetek ezen.De csak abban hiszek nem most leszek terhes egy ekkora bolondságból.

Ez a dolog a menstruációm(ami 6 napos) volt 7 nappal és félek hogy bajba leszek.

(Nem szakította meg!)


2017. jan. 5. 14:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
18as, add már meg a pasid elérhetőségét, mindig is izgatott milyen ha foglalt a pasi, és nálatok ebből probléma se lenne, mert szerinted ez így van jól...
2017. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
28%
Azért nem szabad igy beszélni senkivel. Nem szep mit tett, de nem szabad bántani...en is elítélendőnek tartom az ilyet sőt...de hogy jössz ahhoz h igy beszélj vele?
2017. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
30%

Lesz.rom nagy ívben amit irogattok.Az a férfi aki nem akarja nem megy bele. Ennyi. Másra sem használjátok az oldalt csak hogy frusztraltsagotokat és hormonzavaraitokat arctalanul betűk mögé bújva másokon kiéljetek.Blőáá..

Empatia-majd nézzétek meg a szótárban h mit jelent..

2017. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
56%
A ferfi is hanyadek. De az ilyen nok is. Empatia...
2017. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
#23 nem te vagy a kérdező, igaz?
2017. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
23as, te meg nézd meg a szótárban mit jelent a becsület és gerincesség..meg fogsz lepődni:-)
2017. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jött meg neki és elásta magát :D
2017. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!