Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok segíteni? Sehol a...

Tudnátok segíteni? Sehol a menstruációm eddig.

Figyelt kérdés

Jan.8-án (ciklus kb.23.napja) voltam elõször együtt a pasimmal több hónap után. Védekeztünk, ráadásul nem is ment belém, kézzel fejeztem be neki.

Ma (28.nap) kellene megjönnie, de egyáltalán semmi jele. Bár a ciklusaim nem szabályos 28 naposak, 26-30 nap között váltakozik, szóval még reménykedek. Szedtem egy 4 hetes (4db) hüvelygomba elleni gyógyszert (antibiotikum) decemberben, bár nem tudom, ennek mekkora jelentõsége van egy esetleges késésnél.

Ha valami gond lenne, teszt is csak jövõ hét vége felé mutatná ki, mivel akkor telne el a 14 nap az együttléttől. Ezt jól tudom?

Mit tanácsoltok, nagyon félek, nem lenne kívánatos most egy terhesség.


2017. jan. 13. 08:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Mégis mitől lennél terhes?
2017. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnem, hogy terhes vagy. Bar attol fugg, mit takar nalad a vedekezes.
2017. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Pharmatex hüvelykúpot használtunk, direkt nem ment el bennem, ahogy írtam, de elég hosszan csináltuk.

(29 vagyok, elvileg tudnom kellene, hogy működik a testem, de most tanácstalan vagyok.)

2017. jan. 13. 09:16
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
HA nem élvezett beléd, mégis mitől lennél terhes, ne haragudj?!
2017. jan. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy het mulva semmi, kb. akkor kezdhetsz aggodni. Keses barmikor, barkinek belefer.
2017. jan. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szoktam olvasni "előváladékos" történeteket, de én is úgy gondolom, azt a Pharmatex kivédte volna.

Az előző két hónapban szokatlan harmatgyenge mensim volt, dokinál is voltam amiatt. (Stressz szerinte)

2017. jan. 13. 10:03
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Ennyire azért még nem könnyű teherbe esni. Köszi a lepontozást amúgy. Nem írtam hülyeséget, ha nem élveztek beléd és még pharmatex-et is használtatok, mégis hogyan?!
2017. jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A Pharmatex nagyon nem megbízható, csak akkor használjátok, ha nem tragédia egy baba! Ha ekkora gond lenne, akkor óvszer.


Egyébként szerintem nem vagy terhes.

2017. jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#7

Én mindenkinek zöldet küldtem, és köszönöm, h kicsit megnyugtattatok.

A jövő hét végén azért tesztelek, addig van bennem para...

2017. jan. 13. 10:46
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Olvas utána a Pharmatex baba kifejezésnek. Most terhesgondozéson 10 fiatal lányból/ nőből 8 Pharmatex mellett lett várandós
2017. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!