Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok segíteni? Sehol a...

Tudnátok segíteni? Sehol a menstruációm eddig.

Figyelt kérdés

Jan.8-án (ciklus kb.23.napja) voltam elõször együtt a pasimmal több hónap után. Védekeztünk, ráadásul nem is ment belém, kézzel fejeztem be neki.

Ma (28.nap) kellene megjönnie, de egyáltalán semmi jele. Bár a ciklusaim nem szabályos 28 naposak, 26-30 nap között váltakozik, szóval még reménykedek. Szedtem egy 4 hetes (4db) hüvelygomba elleni gyógyszert (antibiotikum) decemberben, bár nem tudom, ennek mekkora jelentõsége van egy esetleges késésnél.

Ha valami gond lenne, teszt is csak jövõ hét vége felé mutatná ki, mivel akkor telne el a 14 nap az együttléttől. Ezt jól tudom?

Mit tanácsoltok, nagyon félek, nem lenne kívánatos most egy terhesség.


2017. jan. 13. 08:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Utolsó:

De ők gondolom úgy használták, hogy nem történt "megszakítás".

Azt én sem vállalnám be.

2017. jan. 13. 11:32
 12/14 anonim ***** válasza:
58%

A megszakítás nem védekezés.

A Pharmatex meg...


Szóval mivel lényegében nem védekeztél, elvileg lehetsz terhes - de még korai aggódni.

2017. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%
Szia.Egy hete hagytam abba augmentin duo szedését.Szombaton kellett volna megjönnie de semmi.Stresszeltem.Tegnap teszteltem - lett.Ma megjött..Nàlam valoszinű,h a gyogyszer bezavart...
2017. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ma reggel megjött szerencsére.

Ha várnom kellett volna még pár napot, tuti, hogy megbolondulok.

2017. jan. 14. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!