Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért gondolják sokan tévesen,...

Miért gondolják sokan tévesen, hogy a megszakításos szex körültekintően alkalmazva sem biztonságos?

Figyelt kérdés

Minden a pasi tapasztalatán, önkontrollján múlik.

Ha nem veszi ki időben, akkor elcseszte az egészet, de erre lehet figyelni és vigyázni, ami persze nem könnyű abban az állapotban.

Az előváladék pedig, amit sokan írnak, nem tartalmaz annyi spermiumot, amennyi egy terhességhez kell. Sokan évek óta próbálkoznak a legtermékenyebb napokon, minden védekezés nélkül, mégsem jön össze nekik.

Szóval lehet, hogy mégsem olyan egyszerű létrehozni egy terhességet?

Ki mit gondol erről?


2017. jan. 14. 13:46
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
55%

"Az előváladék pedig, amit sokan írnak, nem tartalmaz annyi spermiumot, amennyi egy terhességhez kell. "


Végül is, csak 1 spermium kell a terhességhez, és annyi minimum van benne :)


Szerintem a legbiztonságosabb módszer, ha nem szexel az ember. Nem egy ismerősöm van aki gyógyszer mellett vagy gumival lett terhes... Bezzeg nekünk 7 évig nem jött össze...


Én úgy vélem, hogy az ördög sosem alszik és mi akik régóta várunk babára érezzük úgy, hogy mindig oda csúszik be a kis csoda ahova nem kéne meg ahol elvileg "védekeznek" Ki így ki úgy... Aki nem akar gyereket az a két legismertebb és arányaiban véve legmegbízhatóbb módszert választhatja, gyógyszer és óvszer. (bár spirál és egyéb finomságok is akadnak még a listán). De a megszakításos módszer az sehogy sem védekezés, annak azért nagy esélye van, hogy becsússzon a babóca, még ha sokaknak évtizedek alatt be is vált.

2017. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
77%

Igazad van abban, hogy kicsi az esély ilyenkor a terhességre. De nem nulla, hiába akarod megmagyarázni. Ez orosz rulett, semmi más.

Én soha nem bíznám a gyerek jöttét a véletlenre, és a lányomat se bíztatnám erre.

A megszakításos szex annak ajánlott, aki stabil kapcsolatban él (ahol senki nem megy félre) és nem lenne számára tragédia egy gyerek felnevelése. Mert az a gyerek - az állításoddal ellentétben - bármikor becsúszhat.


Azt meg már nem is említem, hogy szerintem kiszúrás mindkét féllel, mert a legjobb résznél hagyjátok abba. (Nem, ilyenkor nem ugyanaz.)

2017. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
40%

Miért gondolják sokan, hogy elég védekezés nélkül szexelni a termékeny napokon, és sikerül teherbe esni?

Mi évek óta így csináljuk, mégsem estem teherbe. Sőt, több párt is ismerek, akiknek évekig sem jött össze a baba, pedig peteérés környékén szexelnek.


A te logikádat követve a védekezés nélküli szex peteérés alatt teljesen biztonságos fogamzásgátló módszer.


Fogom is ajánlani mindenkinek!

Aztán meg amúgy se én esek teherbe, ha nem válik be, hanem ő.

2017. jan. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
52%
Hallod...remelem ilyen baromsagokkal nem tömöd a fiatalok fejet hogy a megdzakitasos sex az jo vedekezes...es mi ez a baromsag hogy nem tartalmaz annyi spermiumot??? Te haany eves vagy? Tisztaban vqgy vele hogy egy darab sperma sejt eleg hozza???? Jesszusom....te mekkora tudatlan ize vagy....
2017. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
64%

Gratulálok,hogy töröltetted a válaszom! Attól még igaz!

Atól,hogy te eddig így még nem estél terherbe nem jelenti azt,hogy más sem fog,okoska! Aztán a hajára kenheti a megszakítást,meg hogy te nem verődtél teherbe,ha ő meg igen!

2017. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:

#25

Én semmilyen kommentet nem töröltettem, az tuti.

2017. jan. 14. 18:45
 27/54 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert évente több tízezer nő esik így teherbe, miután több fórumon is azt olvasta, hogy milyen biztonságos.
2017. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
100%

Általában a szex az olyan dolog, hogy közben mindenki körültekinget, meg önkontrollt gyakorol 100% sikerrel. No, és persze a "pasinak" az a fénypont, ha "kiránthatja a húst", pont mielőtt az elsülne...


Az elgondolásod tök jó lenne, ha mondjuk kéne írnod egy módszert/eljárást arról, hogyan kell körültekinteni, meg önkontrollálni - a váladéktermelést-mennyiséget is beleértve - , és kezességet vállalni, vagy felnevelni a nem kívánt terhességből születő kölköket.

Gyk: ha a véleményünkért felelősséget is kellene vállalnunk, mindjárt nem kapkodnánk mindenről alkotni egyet...

2017. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim válasza:
25%

Ha már az élettant is felhozta valaki, hát 1 spermium bizony nem elég a megtermékenyítéshez. Az egy dolog hogy egytelen spermium fog megtermékenyiteni egy petesejtet, de ahoz hogy megtermékenyítse nem elég 1 spermium, hanem több kell ahhoz, hogy feloldják a petesejt falát és végul behatoljon azaz 1. És az előváladékban spermiumok? Igen tartalmazhat olyan esetben ha volt korábban ejakuláció. Igy igen. Tehát 2 aktus esetében a 2. alkalommal igen igen megfoganhat ha találkozik egy petesejttel ami kb 1- másfél napig megtermékenyithető. Ha mégis vannak spermiumok az előváladékban a korábbi ejakulációbol, a spermiumok sem biztos, hogy feljutnak a mehkürtig (azon a helyen ahol megtermékenyulhet) A noi nemi utak bizony nagyon savasak, es könnyen elpusztithatják a spermiumokat. Az előváladék és a spermiumok kulömbözö helyről jönnek, ezér nem tartalmaz csak abban az esetben ha ottmarad egy előbi aktusból. Szerintem tudjátok azt is, hogy 3-4-5 napig elvan a spermium a huvelybe.


És igen, énis megszakitással védekezem, stabil kapcsolatban lévő orvostanhallgató vagyok.


Hogy miért ezt választottam? Hát tudjátok, énis rágtam már le 10körmöm mensi előtt gumival való védekezéskor is. Soha nem tudhatja az ember. Kiszakadhat,s talán észre sem vesszük.Estek már teherbe óvszerrel is tablettával is. Az sem egészséges hogy hormonokkal tömjem magam. De nekem pl nem is ajánlott, mivel hajnamom van bizonyos btegségekre. Naptármódszert kombinálom megszakítással.- bár tisztába vagyok azzal is hogy az ovuláció is mindig máskor máskor következhet be.


Hogy helyes az amit csinálok hát nem tudom. A páromom is mulik. NAGYON SOK MULIK rajta. Hogy helyes e rá bizni az személyfuggő. S ha arrol lenne szó mit ajánlanék a lányomnak, hát nem tudom. Nincs abszolut 100 % biztos módszer amivel elkerulheto a terhesség. Mindig ott lesz aza néhány százalék. Fontosabb szerintem hogy egy megfelelő párt találjon. Bár tudom, hogy manapság ritka és nehéz olyan találni. Mindegyikőtöknek igaza van valamilyenféleképpen. Mindenki maga döntse el, hogy neki mi a legmegfelelőbb, s mérlegeljen.

2017. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
100%
29es, könyörgöm, mond hogy csak kamu és nem vagy orvostanhallgató?
2017. febr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!