Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért gondolják sokan tévesen,...

Miért gondolják sokan tévesen, hogy a megszakításos szex körültekintően alkalmazva sem biztonságos?

Figyelt kérdés

Minden a pasi tapasztalatán, önkontrollján múlik.

Ha nem veszi ki időben, akkor elcseszte az egészet, de erre lehet figyelni és vigyázni, ami persze nem könnyű abban az állapotban.

Az előváladék pedig, amit sokan írnak, nem tartalmaz annyi spermiumot, amennyi egy terhességhez kell. Sokan évek óta próbálkoznak a legtermékenyebb napokon, minden védekezés nélkül, mégsem jön össze nekik.

Szóval lehet, hogy mégsem olyan egyszerű létrehozni egy terhességet?

Ki mit gondol erről?


2017. jan. 14. 13:46
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

"Amúgy így szeretkezni vagy szexelni nem a legélvezetesebb dolog, pont az odafigyelés miatt veszi el az egésznek az élvezeti értékét. "

Akkor miért nem csináljátok gumival/gyűrűvel/tablettával/injekcióval/implantátummal/spirállal vagy úgy bármi mással amihez negyed ennyi odafigyelés sem kell?

#49 jó leszek a hülye, petesejtet (ami a petefészekben van khm), tegyük fel van x+1 év rutinja, mit ér az x+1 év rutin ha az előváladékot nem tudja irányítani, van benne elég életképes sperma és becsúszik a gyerek?

Ha ennyire nehéz szerintetek és macerás akkor miért kell mártírkodni egy másik módszerre váltás miatt? Én utáltam az óvszert, mégse sírok hogy jaj X éve használjuk és olyan körülményes meg kényelmetlen hanem fogtam magam és váltottam egy másik módszerre. Vagy szeretitek ha fáj? (képletesen szólva) Megértem ,én is szeretem, elvégre mi másért jönnék ebbe vagy a fogamzásgátlás kategóriába.

2017. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
*másik módszerre váltás helyett
2017. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Azt itod hogy bincs annxi sejt az előváladékban amennyi kell a terhességhez...te tanultál amugy bioszt? Eleg egy db sperma....a tobbi no comment....
2017. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Egy nem elég. Egy jut be, de ön magában egy nem elegendő a petesejt védvonalainak áttörésére. Ahhoz szükség van többekre is. A több millió hímivarsejtből csupán pár száz jut el addig, ahol maga a petesejt van, de az út során is szükségük van egymásra, mivel olyen enzimet bocsátanak ki, ami megkönnyíti az utat. A betörésre pedig egy magában végképp képtelen lenne. Mit gondolsz miért olyan nagy dolog, ha egy férfinak nem elég a spermája? És milliós számokról beszélünk, mikor azt mondják kevés és abból nem lesz baba. Ettől függetlenül a megszakításos szex nem gyerekeknek való, mert nagyon könnyű elrontani és abból bizony lesz gyerek, de ez az egy meg két sperma elég dolog ez egy baromság. Ha tanultál volna biológiát, te is tudnád.
2017. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!