Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért gondolják sokan tévesen,...

Miért gondolják sokan tévesen, hogy a megszakításos szex körültekintően alkalmazva sem biztonságos?

Figyelt kérdés

Minden a pasi tapasztalatán, önkontrollján múlik.

Ha nem veszi ki időben, akkor elcseszte az egészet, de erre lehet figyelni és vigyázni, ami persze nem könnyű abban az állapotban.

Az előváladék pedig, amit sokan írnak, nem tartalmaz annyi spermiumot, amennyi egy terhességhez kell. Sokan évek óta próbálkoznak a legtermékenyebb napokon, minden védekezés nélkül, mégsem jön össze nekik.

Szóval lehet, hogy mégsem olyan egyszerű létrehozni egy terhességet?

Ki mit gondol erről?


2017. jan. 14. 13:46
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:

#29:

Teljesen igazad van.

Köszi a véleményt.

2017. febr. 12. 14:44
 32/54 anonim ***** válasza:
69%
#30 Valószínűleg tényleg és komolyan gondolja, mert féligazságok vannak a mondanivalójában (élettani háttér). Mentségére legyen mondva, hogy ha a nevében a születési éve van, akkor kb. másod-harmadéves legjobb esetben, tehát az élettant ismerheti, de fingja nincs a gyógyszertanról ("hormonokkal tömni") és a szülészet-nőgyógyászatról (fél a kotontól, de tök nyugodtan játssza a kiugrálósdit).
2017. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim válasza:
22%

Igen, talált. Másod éves vagyok. És megkérdezhetem ha nem hormon van abba a fogamzásgátlóba akkor mi? - most nem rossz indulatból. Nem mondtam hogy félek a gumitól, de sajnos esemény utánit már vettem be, mivel nem egyszer szakadt ki.Hiába a "megbizható" márka és az óvatosság. Az ember soha nem lehet elég óvatos. 4éve vagyunk egyutt abból 3at gumival védekeztunk.

Nem a kényelem miatt pártoltam el a gumitól, s a párom sem motyogot soha érte.Sőt termékeny napokon igenis gumit használunk biztos ami biztos. Tablettát nem szedhetek, trombózis és egyébb hajlam miatt.. Épp ezért irtam oda a végére, hogy mindekinek más válik be. Jó tudom, nem olyan dolog, hogy évekig muködik, akkor aztjelenti életem végéig muködni fog. De eddig nekem ez bizonyult a legmegfelelőbbnek. És nem feltétlen az élettan órákról tudom azokat amiket le irtam, hanem mert mindennek alaposan utánnakerestem és utánnaolvastam és utánnaérdeklődtem azért hogy minnél jobban tudjunk dönteni arrol hogy mi lenne a legmegfelelőbb fogamzásgátló módszer számunkra.Persze egy 16-17 éves tapasztalatlan semmiképp se védekezzn igy !!! Mert bizony vannak feltételei és kockázatai. Az kedves kérdező hogy neked mi a legmegfelelőbb azt te és a párod kell kitapasztaljátok. Várom a további lehurrogást.

2017. febr. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
96%

Az van benne, ösztrogén és gesztagén származék (etinilösztradiol, levonorgestel, és hasonlók), valóban szteroidhormonok. De a "hormonnal tömni" kifejezés egy természettudományban járatlan laikus szájából (billentyűzetéből) hallható, akik szerint a gyógyszer = méreg, orvosok = maffia. Egyszerű tájékozatlanság, ok nélküli rettegés, konteózás. Agynélkülébredőéknél elfogadható, orvostanhallgatónál nem. Épp elég kuruzsló diplomás orvos van, akik rontják a szakma hitelét. (Ne vedd magadra, neked még van időd, de nem szabad utat engedni a böszmeségnek.)


A trombózisra való hajlam fokozása mellett jelentősen csökkenti a női nemi szerveket érintő rákos megbetegedések kialakulásának esélyét... Egyéb mellékhatások előfordulnak, de a nők zöménél semmilyen problémát nem okoz, ellenben nagyon megbízható megfelelő szedés esetén. Összességében biztonságos és kis kockázatú megoldás, különösen egy olyan országban, ahol három élveszülésre jut egy abortusz.


Szerencsére te magad is visszakozol (még ha sértődötten is), mert ha belegondolsz, hogy kik olvashatták a szösszenetedet, rögtön rájöttél, hogy nemcsak stabil kapcsolatban élő, iskolázott és jó önuralommal rendelkező párok vannak. A többség nem ilyen, és ezt már csak azért is az agyadba kell vésned, mert nagy pofára esések lesznek majd, amikor praktizálni fogsz...


/// Óvszernél érdemes megnézni a méretet, és figyelni a használatra, mert ha rendszeresen szakad, akkor ott valami technikai vagy használatbeli gond van. Egyszer-kétszer elszakadhat, de ha valahol rendszeresen szakad, ott nem az óvszerrel magával van gond, hanem a használattal. ///

2017. febr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:

A fogamzásgátló egy méreg, merénylet a női test/szervezet ellen.

Nincs az a történet, ami miatt újra szedném.

Sajnos valóban nehéz megtalálni a legjobb védekezési módszert.

2017. febr. 13. 16:04
 36/54 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 34-es: te olyan "nagyvonalúan" emlegeted azt, hogy az esetek "zöménél semmilyen problémát nem okoz", hogy szinte biztosra veszem, hogy férfi vagy, és tulajdonképpen "kibicelsz" (még ha orvos is vagy)
2017. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
0%

#36 Nő vagyok. Igaz Látóként ne dolgozz :)


(A kérdező meg szóra sem érdemes.)

2017. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
0%
Oh, és az "esetek zömét" nem a saját kis kútfőmre vagy szomszéd Juci konteós véleményére alapozom, hanem nálam okosabb és szélesebb látókörű emberek többször ismételt vizsgálataira.
2017. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
76%
Orvostanhallgató ilyen helyesírással...
2017. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim válasza:
0%
39-es. Neked sincs már mibe belém köss ugye?:))
2017. febr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!