Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki*****ottul nem hiányozna...

Ki*****ottul nem hiányozna most egy gyerek! Ugye nem vagyok terhes? 18 éves lány vagyok

Figyelt kérdés

Menses 8.napján(vagyis már elmúlik ilyenkorra csak nem tudom hogy irjam) volt szex, nem használok én se meg a pasi se húzta ki.

Most nagyon sz***l alakul az életem, ugyhogy nem akarok még ennél is nagyobb bajt mert akkor ehhez a barátomhoz kéne mennem mert kidobnának ithonról, de kirúgna ő is ha megtudná hogy fel****ált.

Ja és összevissza jön meg..


2017. jan. 23. 13:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akartok gyereket, miért nem védekeztetek?
2017. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen nagylany vagy karomkodni, akkor legyel nagylany majd a szulesnel is.
2017. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Káromkodás helyett védekezzetek és tádám!Minimalizáljátok a terhesség esélyét!
2017. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
51%
De ugye kimostad magad forró szappanos vízzel?
2017. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
akkor normálisan kéne védekezni 18 évesen lehetne ennyi eszed. más örülne ha terhes lehetne te meg ilyen mocskosul beszélsz h kib...tul nem hiányozna egy gyerek,hát remélem nem is lesz ilyen nőnek gyereke meg sem érdemled
2017. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Az óvszerről hallottatok már?
2017. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%
Ebből is látszik milyen igazságtalan az élet.. milyen embereknek ad babát....nekem meg nem. Szomorú vagyok.
2017. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%
utolsó igazad van. én voltam aki írta hogy meg sem érdemli. Mi 6 hónapja próbálkozunk és mindent megtennék egy babáért mégsem sikerül :( igazságtalan az élet tényleg
2017. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
29%

miért is igazságtalan az élet? mert teliv.rt.k? húha nem tudtam hogy ez ilyen igazságtalan dolog, mindenki figyeljen oda, védekezzetek azért, hogy másoknak ne essen rosszul, hogy a párotok belétek élvez, ti meg nem szedtek gyógyszert!!!!

Károgtok itt hogy micsoda borzasztó dolog, miért? nem védekezett, majd elmegy abortuszra, ha mégis terhes lesz, ettől nektek nem lesz kisebb vagy nagyobb eséllyel gyereketek.

És lehet meg is tartja, most csak drámázik.


Egyébként én már csak azért is biztosra veszem, hogy nem terhes, mert nektek ez annyira rosszul esne, hogy ilyet a jóisten meg a sors tuti nem csinál!!!

Eszem megáll...


Kérdező, neked meg ha épp szarul alakul az életed, huzass már vele egy gumit, komolyan, legyen már egy kis agyad nagykorú emberként. Meg akkor legalább a hülye osztást sem kell hallgatnod itt...

2017. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
86%
utolsó kb egyszinten lehetsz a kérdezővel :) Gratulálok neked is :)
2017. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!