Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki*****ottul nem hiányozna...

Ki*****ottul nem hiányozna most egy gyerek! Ugye nem vagyok terhes? 18 éves lány vagyok

Figyelt kérdés

Menses 8.napján(vagyis már elmúlik ilyenkorra csak nem tudom hogy irjam) volt szex, nem használok én se meg a pasi se húzta ki.

Most nagyon sz***l alakul az életem, ugyhogy nem akarok még ennél is nagyobb bajt mert akkor ehhez a barátomhoz kéne mennem mert kidobnának ithonról, de kirúgna ő is ha megtudná hogy fel****ált.

Ja és összevissza jön meg..


2017. jan. 23. 13:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
72%

Köszönöm kedves 6 hónapja próbálkozó és megáll az élet mert nem jön össze pedig ez teljesen normális és belefér :)

Ha tudnál szöveget értelmezni, hasonszőrű megkeseredett társaddal egyetemben:

1. a kérdező nem terhes, szóval miért sírtok, hogy aki nem érdemli meg, az teherbe esik?

2. leírtam neki, amit ti is, méghozzá nem is tündibündi módon, hogy legyen több esze.

Mit szeretnél még hallani? :)

2017. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze a fütykös az ki******tul hiányzott ugye?.. Na meg akar terhes leszel most akar nem.. Jövő honapba is ugyan ez lesz majd.. Mert a fütykös akkor is ki*****tul kelleni fog....
2017. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem biztos terhes vagy,de ilyet ne csinlj.Én is voltam igy,elkapott a hév.De nem lettem terhes.Teszt.Sok sikert.
2017. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!