Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új Predictor Early teszt,...

Új Predictor Early teszt, másnak is mutatott ilyen pozitívat, vagy lehet, hogy fals? (Kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban van a nem vártam napja, már 2 napja enyhébb mensi szerű görcseim vannak, viszont szerencsére vérzésnek nyoma sincs. Délutáni vizeletből csináltam egy tesztet, predictor early-vel, 2 percen belül megjelent a 2. Csík, viszont nem merem beleélni magam, mert most olvasgattam, hogy másnak mutatott már fals pozit. Szerintetek ez fals lehet, vsgy van remény? Járt már valaki így?

Kép:

[link]

2-t vettem belőle, a másikat holnap reggel csinálom meg, viszont ha nem jó a teszt, akkor lehet feleslegesen, mert ha ugyanígy mutatja de nincs baba, az csalódás..:( Szerintetek?


2017. jan. 24. 17:13
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
Szia.Ma reggel facelle teszttel teszteltem...teljesen negativ...tegnap delutan expect halvany pozi ot percen belul..de a facelle full nega...meg reggel is megneztem.de megjonni nem jott meg...csak az erzes h mindjart megjon...es folyton ennek...mondjuk ez mensi elott is igy van...:(....nem tudom mikor teszteljek megint es mivel...de lehet bejelentkezem a nogyogyaszhoz
2017. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 A kérdező kommentje:
Nekem a leghosszabb ciklusom 35-36 nap volt, ma vagyok a 31.-en, így legközelebb jöv. hét kedden tesztelek ha addig sem jön meg. Mondjuk mára már nincs görcsöm nekem, úgyhogy fogalmam sincs miért lehetett napokig, meg már azt sem tudom mi van. Én is 2 tesztet vettem ugye, az egyik predictor, a másik nekem is expect, úgyhogy remélem nem megint belenyúltam egy másik rossz márkába :( Ha kedden nekem is halvány lesz a predictor mint az előző 3, és az expect esetleg negatív, akkor csütörtökön én is elmegyek nőgyógyászhoz, ha addig semmiféle változás nem lesz, se pozitív teszt, se mensi. Kezdek egyébként aggódni, hogy remélem nem valami ciszta, mert bizonyos fajták okozhatnak hcg jelenlétet, amit esetleg a predictor érzékel. :( Kitartás neked gabrokrisz, remélem jövő hétre egyértelmű pozitív tesztünk lesz!! :)
2017. jan. 27. 10:56
 43/70 anonim ***** válasza:
Kérdező,ne haragudj hogy ezt mondom de azok a tesztek negatívak!!!!!Teljesen szürke a második csík rajtuk,ha terhes lennél rózsaszín lenne.Ezek a tesztem engem számtalanszor csaptak már be,volt szép rózsaszín csíkocskám is nem egyszer,de baba meg sehol!Tesztelj ha megnyugtat de ne reménykedj.Ne legyen igazam,remélem csak a HCG szint alacsony,de azok a tesztek szellemcsíkosak.Decemberben teszteltem pozit nemvárt előtt 4nappal este,nem volt kérdéses milyen színe van a csiknak.
2017. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mar egyertelmu pozitiv tesztem.Van ket gyerkocom.Viszont a masodik gyerkocnel az elso teszt amit csinaltam csak halvanyan jott ki a masodik csik es csak kb.10perc elteltevel.Viszont a lanyomnal egyből egyertelmű pozi volt.Az en tesztemet milyennek lattad?Mert en is rakozelitettem a kerdezojere es szerintem rozsaszin halvany csik...persze most ezen itt izgulunk,de ugyis mindent az ido dont el...csak hat a turelem...
2017. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 A kérdező kommentje:
Természetes fénynél a teszteken rózsaszín csíkot látok, a kép nem adja úgy vissza, és sajnos lámpafénynél is készültek a képek. Száradási csík biztosan nem, mert mindegyik teszten 2 percen belül ott volt a csík, a teszt 3 perc utáni leolvasást ír. Tehát időn belül is jött ki. Szellemcsíkot nem tudom milyennek kéne lennie, vagy hogy az ilyen-e, az elmúlt 6 hónapban csináltam azért már 1-2 tesztet, azok mindig egyértelmű negatívak voltak, clearblue plusz, x-epil, és netes 10-es érzékenységű one stepet is próbáltam már, de sosem volt ott semmilyen csík ami kétes lett volna. Több tesztet nem csinálok, max jöv. héten, és várok...garbokrisz, én a tiédet is rózsaszínnek látom, az expectről esetleg tudnál feltölteni képet, hogy milyen lett?
2017. jan. 27. 14:06
 46/70 anonim ***** válasza:
2017. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
2017. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
Talan a masodikon jobban latszik.Negyre megyek orvoshoz.
2017. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
Garbokrisz,tiédnek rózsaszín színe van.De a kérdezőét hiába nézem telefonon,gépen,kinagyitva,fejjel lefelé,tótágast állva az akkor is szürke marad.Ráadásul mára nem halványabbnak hanem erősebbnek kellene lennie.Éveken keresztül havonta 2-3tesztet csináltam,pontosan tudom milyen amikor egyik a másik után lesz 2csíkos de az a csík szürke.Reményre ad okot aztan jön a csalódás.Nem vagyok rossz indulatu sőt! Tényleg azt kívánom hogy legyen pozitív teszted és boldog kismama legyél de akkor is szürke csík van a tesztjeiden.Képen legalábbis annak látszik.
2017. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 A kérdező kommentje:
Mindenképpen írd majd meg mit mondott, reméljük, hogy jó dolgokat mond majd a doki!:-) Határozottan látszik rajta a 2. Csík, kiváncsi leszek!
2017. jan. 27. 15:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!