Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új Predictor Early teszt,...

Új Predictor Early teszt, másnak is mutatott ilyen pozitívat, vagy lehet, hogy fals? (Kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban van a nem vártam napja, már 2 napja enyhébb mensi szerű görcseim vannak, viszont szerencsére vérzésnek nyoma sincs. Délutáni vizeletből csináltam egy tesztet, predictor early-vel, 2 percen belül megjelent a 2. Csík, viszont nem merem beleélni magam, mert most olvasgattam, hogy másnak mutatott már fals pozit. Szerintetek ez fals lehet, vsgy van remény? Járt már valaki így?

Kép:

[link]

2-t vettem belőle, a másikat holnap reggel csinálom meg, viszont ha nem jó a teszt, akkor lehet feleslegesen, mert ha ugyanígy mutatja de nincs baba, az csalódás..:( Szerintetek?


2017. jan. 24. 17:13
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
Igen!
2017. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
2017. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
Igen!
2017. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
Bocsanat!Valami tortent a telefonommal,ketszer kuldte el.Most viszont kiszamoltam,h nekem elmeletig ma kellene megjonnie.A Clear Blu digi mar a mensi elott is kimutatja vagy nem.3teszt lett halvany pozitiv...sott 4 de ebbol ketto predictor.De annak nem hiszek.nagyon rosszakat olvastam rola...szinte 80%fals pozitiv:(((Azt hiszem irni kene a gyartonak.Most varok en is...nem veszek tobb tesztet..mar igy is egy vagyont koltottem.ra....
2017. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:

Szerintem a biztonság kedvéért vegyetek tarcsiba egy 2 db-os x-epilt és egy facelle-t. Ezek sokkal jobbak.

Drukkolok!

9+6 hkm

2017. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
gabokrisz terhes vagy tuti ennyi teszt nem téved :) nekem is tegnap ma nem kéne megjönnie. eddig nem jött,viszont nekem nincs pozi tesztem még:/ 13.dpo délutáni teszt negatív volt. gondolom nekem megjön ma. Drukkolok neked :)
2017. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
A ket db os x epil az csak a mem vart utan hasznalando?
2017. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
Facelle volt az elso amivel teszteltem...az volt a leghalvanyabb,de ott volt a derengo csik...
2017. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 A kérdező kommentje:

Én is megvettem a pénteki teszteléshez a teszteket...aztán vettem egyet mára is, hátha....:D ezen is látszik vmi, bár halványka ahogy eddig, de ott van! Bár sztem erősebbnek kellene lennie, igaz attól is függ mennyire koncentrált a vizelet, meg mennyit iszunk egy nap, ès ezért sem jó du tesztelni...na de ki bírja ki?!

Lefényképeztem a 3 eddigi tesztem egymás mellett, a main lehet, hogy kèpen nem látszik annyira a 2. Csík, de ott van..:) vajon 3 ugyanolyan teszt ekkorát tévedhet, ráadásul h mind3-on más erősségű a csík..

Szerintem holnap reggel nem tesztelek, csak max vasárnap ha addig sem jön meg. Gabrokrisz, te mikor tesztelsz megint?

Nekem itt a kép: [link]

2017. jan. 26. 16:38
 40/70 A kérdező kommentje:
Gabrokrisz, az x-epil szerintem nem várt után, mert 25-ös erőssègű, és ha negstív nemvárt napján, szerintem az még nem mérvadó. Én meg eljutottam közben odáig, hogy fogalmam sincs már mikor kéne megjönnie, csak azt tudom h vasárnap este óta mindjárt megjön érzésem van sokszor, de pl ma kevésbé volt és pár alkalommal..én is csak tesztelgetek, meg izgulok, de komolyabb pozi tesztem még sajnos nincs amire azt lehetne mondani, hogy biztosan baba..:((
2017. jan. 26. 16:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!