Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új Predictor Early teszt,...

Új Predictor Early teszt, másnak is mutatott ilyen pozitívat, vagy lehet, hogy fals? (Kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban van a nem vártam napja, már 2 napja enyhébb mensi szerű görcseim vannak, viszont szerencsére vérzésnek nyoma sincs. Délutáni vizeletből csináltam egy tesztet, predictor early-vel, 2 percen belül megjelent a 2. Csík, viszont nem merem beleélni magam, mert most olvasgattam, hogy másnak mutatott már fals pozit. Szerintetek ez fals lehet, vsgy van remény? Járt már valaki így?

Kép:

[link]

2-t vettem belőle, a másikat holnap reggel csinálom meg, viszont ha nem jó a teszt, akkor lehet feleslegesen, mert ha ugyanígy mutatja de nincs baba, az csalódás..:( Szerintetek?


2017. jan. 24. 17:13
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
50%
Lehet én is kipróbálnék egy másik tesztet! :) Nekem például, nem tudom hogy hogy, a délutánik mindig erősebbek lettek. :) Drukkolok!
2017. jan. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 A kérdező kommentje:
Ha nem jön meg, akkor pénteken reggel tesztelek még egyet. Kicsit csalódott vagyok, mert arra számitottam, hogy ha délutáni vizeletből azért nem kellett a csíkot keresgetni, akkor reggel már jóval erősebb lesz, de remélem csak fura szervezet vagyok:D
2017. jan. 25. 07:39
 23/70 anonim ***** válasza:
Egyelőre ne keseredj el. :) A második terhességemnél hasonlóan jártam. Az esti illetve délutáni teszt erősebb volt jóval, mint a reggeli.
2017. jan. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
Csinaltam.meg egy Clear Blu digi tesztet negativ lett :(.Most akkor mi van????
2017. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 A kérdező kommentje:
Pont ma gondoltam én is rá, hogy veszek azt, és nem fogok halvány csíkokra alapozni, meg hogy látszik vagy nem, de meggondoltam magam, mert ahogy számolgattam 12. Dpo körül lehetek, úgyhogy pénteken reggel tesztelek egyet, és meglátjuk. A clearblue digital sztem 25-ös érzékenységű, a predictor early meg állítólag 6,8...ezt du olvastam gyakorin h vki felhívta a forgalmazót. Lehet, hogy a clearblue még ki sem mutatná. Ameddig nem jön meg, még mindig van remény!!:-)
2017. jan. 25. 18:41
 26/70 A kérdező kommentje:
De én is megijedtem ma, mert erős mensi jellegű görcseim voltak, 2x azt is hittem, hogy na most tuti megjött, de szerencsére nem, le is kopogom!!
2017. jan. 25. 18:43
 27/70 anonim ***** válasza:

Lányok! Én reggel negatívakat teszteltem első pisiből, délután meg ilyenek lettek:

[link]

Másnap reggeli elsőből megint negatívakat teszteltem, délután meg a digi teszt +1-2 írt ki.

Ilyenkor az elején még kisebb a koncentráció, pár nap múlva csináljatok új tesztet. Drukkolok mind a kettőtöknek!

2017. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
Koszi...nos en is varok...most mar igaz kicsit letorve...de meglatjuk...
2017. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
Utana olvastam es nagyon sokan panaszkodnak a Predictor tesztre:(hogy al pozitiv volt....:((
2017. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 A kérdező kommentje:

27-es, igen, ezek egyértelműen pozitívak, még ha halvány is! Gratulálok! :) Egyébként az én kedd délutáni tesztem, hasonló mint a te alsód, ha normál fénynél nézem és nem lámpafénynél, talán kicsit halványabb.

gabrokrisz, igen, azért is tettem fel a kérdést én is, mert mikor utánaolvastam, sokan írták, hogy nekik is megjelent egy halvány 2. csík, ezért becsapós is lehet :( bár a kedd délutáni tesztbe kapaszkodom még, meg hogy azért szerda reggel is sejlik ott valami, a kedd délutáni pedig "erősebb". Ha egymás mellé teszem a kettőt, akkor egyértelműen látszik a különbség a tesztek között. Még mindig nem jött meg, így délután veszek megint egy predictor early-t, mert ugye 2 olyan tesztem van, és hasonlítani csak úgy tudom, hogy valósat mutathat-e, ha van viszonyítási alapom, meg veszek egy másmilyet és mindkettőt megcsinálom pénteken reggel, vagy ha kibírom akkor a szombat reggel jobb lenne. De már tegnap estefele is mikor vásároltam nagy volt a kísértés, hogy vegyek, csak akkor tuti meg is csináltam volna lehet már este, vagy ma reggel :D Olyan nehéz várni, hogy most vajon mi van...

gabrokrisz, viszont neked másmilyen teszt is mutatta a halvány 2. csíkot nem?

2017. jan. 26. 08:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!