Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikeres lombik esélye az...

Sikeres lombik esélye az alábbi eredményekkel?

Figyelt kérdés

Mai (ciklus 2. napi) FSH-m 11 lett, LH: 9,9. A meddőségiben nem említette a doki, hogy magas, úgy lestem le az értéket a papírjáról. A többi érték rendben, bár a doki szerint a prolactin szintem emelkedett, 225 körüli, erre napi fél Bromocriptint kell szednem.

Ultrahangon több kis tüszőt látott a jobb petefészkemben + egy 23 mm-est, ami valószínűleg ciszta az előző ciklusból. Bal oldali petefészkemre csak annyit mondott, hogy "szép". Holnaptól kezdem az injekciókat.



2017. febr. 7. 18:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

De van. 2015 óta kezelve, gyógyszerrel diétával. De még soha nem sikerült igazán jó eredményt produkálnom terhelésen (eddig négyszer voltam, mindig más eredmények születtek, egyik sem volt jó, de azért nem is az az elvetemült IR).

Ezenkívül a TSH-m soha nem volt 2 alatt, inkább 2-3 között, most arra is szedek napi 1 szem Letroxot.

2017. febr. 8. 11:34
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez a ciszta simán tulstimulálodhat.... nem kéne elkezdeni a szurikat.

A másik, hogy amíg az IR, tsh nincs rendben, sajnos csak kidobott pénz, mert gátolják a megtapadást. Két sikertelen után jöttünk rá mi is, hogy IR van nekem is, és csak akkor kezdtük a következőt, amikor az endokrinologusom engedélyt adott.


A 2-3 tsh magas, max.1 körül kéne lennie a lombikhoz, nem mondták az intézetben?

Pár hét, míg a Letrox beállítja, ha el van találva az adag.


Nem ismerem azt az intézetet, de ez így kicsit gáz, már a ciszta is, meg az, hogy ilyen értékekkel elkezdik a stimut. :(

2017. febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mikor volt és mik a legutóbbi terhelésef eredményei?
2017. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

TSH most 1,6 (ciklusindításkor nézték).

Tavaly áprilisi cukorterhelés:

cukor 0': 5.1 inzulin 0':3.1

60': 7,2 60': 44

120': 5,4 120': 38,8

Itt 1000-ről 1500-ra emelte a doki a Merckformint.


Most januárban voltam, a cukor: 0':4,7 60': 6.3 120': 4.1

inzulin még nincs meg, de látom abból, hogy a 120 perces a 0 perces alá esik, hogy nem jó. Szóval tudom, hogy kellene kinéznie, csak az a baj, hogy akármilyen szigorúan diétázom, és szedem szorgalmasan a gyógyszert, nem javul.

A második terhelésen (2015 novemberében) egyenesen csökkent glükóztoleranciát mutattak az értékeim (a 120 perces cukrom 7,8 volt), pedig akkor már keményen diétáztam.

Ez két éve volt, de nem nagyon várhatok tovább a lombikkal, mert már benne vagyok a korban.

2017. febr. 9. 07:06
 15/16 anonim ***** válasza:

Jó, ezzel az inzulinnal, amit leírtál szerintem már indítható a stimu.

A tsh-t kéne levinni 1 köré.


Meg a cisztára kéne baromira odafigyelni, ha már megy a stimu.

2017. febr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Letrox kb 3 hete lett megemelve 25-ről 50-re, szerintem még nem volt ideje levinni a TSH-1, de remélem folyamatosan csökken majd. Tavaly nyáron már alacsonyabb volt, csak utána négy inszeminációnk volt egymást követően és újra visszakúszott a TSH 2 fölé. (Ez most januárban derült ki).

Hétfőn megyek kontrollra, remélem a cisztával nem lsz gond, de megírom majd, hogy alakult.

2017. febr. 9. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!