Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelt már valaki, aki most...

Tesztelt már valaki, aki most hó végére nem várja?

Figyelt kérdés
Rendszertelen a mensim, úgyhogy pontos napot nem tudok, de most hó vége felé lenne esedékes. Ma ellőttem egy tesztet, de full negatív. Attól még bizakodok, mert korai tesztelés volt. Valaki hasonló cipőben?
2017. febr. 24. 13:33
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sem jott meg meg de nekem is negativ
2017. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Tisztelettel jelentem, megjött... Hány fiatal örùl ennek a hírnek, de engem az ellenkezője boldogítana...
2017. febr. 28. 13:08
 33/41 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nekem meg most sem jött meg.Tegnap reggeli 25os teszt full negatív.10essel kellett volna,csak itthon vettem észre,hogy 25oset vettem.
2017. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Szia 9/33 vagyok

Sajnalom ne keseredj el majd legkozelebb

Nekem sem jott meg meg 😊

2017. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
5ös és 8as vagyok, nekem sem jött még meg, de semmi tünet, simán kibírom, h ne teszteljek...vasárnap szeretkezés után volt picit vérzés, abba is maradt...de sztem meg fog jönni sajna, érzem...ma vagyok a 38. napon...fránya Inofolicban annyira bíztam...napi 1-et iszok, van még egy havi adag, többet nem veszek, bár 3 hónapot ajánlott legalább várni a hatása miatt, de ez a barátcserjénél sem jött be nekem...Szurkolok mindenkinek, magamnak is a mihamarabbi babásodásban! :)
2017. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Találkozunk a következő hónapban is egy hasonló kérdésnél (vagy épp ennél :P), de addig is szurkolok még nektek, mert amíg nincs mensi addig van remény is. Írjátok meg ha összejött :)
2017. febr. 28. 16:27
 37/41 anonim ***** válasza:
Vagy ennèl. :) drukkolok mindenkinsk
2017. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
5, 8, 35-ös vagyok! Ma reggel, 43. ciklusnapon X-epillel pozit teszteltem! :D Nem fogtam még fel!!! Egyszerűen jött egy ihlet, ja és voltak jelek! Tegnap láttam egy HCG rendszámos autót és azt álmodtam, h pozit tesztelek! xD Tünetek igazából nem annyira észrevehetőek eddig: többet kell pisilnem, valamelyik este alig tudtam a nevetést abbahagyni, ha ezek tünetnek számítanak akkor ennyi egyelőre. Másik tesztem nincs, holnap azért veszek, aztán irány a nődoki, de elvileg mivel január 22-én jött meg legutóbb, így 6 hetes vagyok?! És remélem jó a teszt, nagyon erős pozi lett egyből! :)
2017. márc. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Hcg rendszam ezen jot nevettem. Halk Gratulaa!!! :) Lilu
2017. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Hétfőn újra teszteltem délben, és bizony az is pozi lett, Facelle teszt volt! Aznap délután megvizsgált a nődoki: 5 hetes terhesség, 11 mm petezsák, szikhólyag látszik! Annyira jóóó! 20-án kell újramennem! :D Veletek mizujs?
2017. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!