Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelt már valaki, aki most...

Tesztelt már valaki, aki most hó végére nem várja?

Figyelt kérdés
Rendszertelen a mensim, úgyhogy pontos napot nem tudok, de most hó vége felé lenne esedékes. Ma ellőttem egy tesztet, de full negatív. Attól még bizakodok, mert korai tesztelés volt. Valaki hasonló cipőben?
2017. febr. 24. 13:33
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Amugy csak 6hònapja, de nekem mindig volt valami fertozesem. Neha ciszta. Sokszor kesett. Igy sejtettem h valami nem oke,3honap utan mentem dokihoz. Es jol tettem. Nem akarunk " felelegesen" pròbàlkozni, remènykedni. Doki mar akkor clostit ajanlotta de azt mondta elobb inofolic.. hatha.. :) hat nem. Nekem nagyon kitolta a menzeszem. Ennyit sosem kesett. 15napot. Maskor a nagyon max 4-5nap volt.

Lilun:-)

2017. febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Nekem ma reggel kellett volna megjönnie. Változó a ciklusom 1-101 nap csúszás többségében megesik. A tünetere meg nem alapozok, mert elég sokat produkálok évek óta psm-kor. Az egyetlen dolog, ami más volt, hogy az utóbbi két napban a kávé minden formáját felfordul a gyomrom.
2017. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
10 akart lenni, megont akad a billentyűzetem XD előző voltam
2017. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 Cica81 válasza:
Én mára nem vártam...még semmi.. Derékfájás, kis mellfájás, és úgy érzem, mintha a méhem "hátul" fájna...de reggeli teszt negatív... :(
2017. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 Cica81 válasza:
12/14-es (bocsi, hogy így szólítalak...) tesztet csináltál?
2017. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Nekem szerda körül esedékes a menszi,de nem vagyok az a nagy tesztelgetős.Kb 3 napja enyhe de szinte egész napos görcseim vannak.Ilyet még nem tapasztaltam. Meglátjuk :)
2017. febr. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

12/14-es vagyok, de egyszerűség kedvéért Eliot:


Nem, nem csináltam még, mivel sokszor csúszkál pár napot a mensim, még várni akarok 3-4 napot. Múlt hónapban 4 napot késett. Amennyiben nem jön meg jövőhét második felére mindenképpen csinálok tesztet.

2017. febr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Kicsit elhagytam a kérdést, tegnap nem volt időm újra benézni! Örülök, hogy ennyi sokan vagyunk, akik reménkedünk! :)

Nos, nekem legutóbb január 28-án jött meg, február 14-én voltunk először együtt, aztán két napra rá és utána is, stb. Az utolsó két ciklusom között 35 nap volt, azelőtt 30 nap, szóval eléggé rendszertelen :( Volt amikor negyvenakárhány nap telt el kettő között. Ovu tesztet még nem használtam ebben a hónapban, majd esetleg a következőben, ha nem jött össze most.

2017. febr. 25. 08:34
 19/41 anonim válasza:
100%
Sziasztok!Èn 3 napja teszteltem pozitìvat!Màra nem vàrtam.Egy ève vàrunk a kistesòra,van egy 5 èves lànyom.Előtte volt 3 vetèlèsem.Remèlem többet nem lesz!😉😊
2017. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Gratulálok, kedves utolsó! :) Jó korán kimutatta a teszt! Milyet használtál?
2017. febr. 25. 18:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!