Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelt már valaki, aki most...

Tesztelt már valaki, aki most hó végére nem várja?

Figyelt kérdés
Rendszertelen a mensim, úgyhogy pontos napot nem tudok, de most hó vége felé lenne esedékes. Ma ellőttem egy tesztet, de full negatív. Attól még bizakodok, mert korai tesztelés volt. Valaki hasonló cipőben?
2017. febr. 24. 13:33
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
dejo örülök. én voltam ugye dpokinál ahol19.5mmes tüszőt látott és egy 18mmest elvileg holnap reped, mert ma extra pozi az ovuteszt, kaptam duphastont biztos ami biztos alapon de csak napi egy szemet kell szednem amig nem megyek vissza ha sikerül, ha negativat tesztelek a 31.napomon akkor abbakell hagynom.:) 8mmes a nyálkahártyám
2017. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!