Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki így? Januárban...

Volt már valaki így? Januárban sajnos kémiai terhességem volt, az orvos szerint nyugodtan próbálkozhatunk tovább, és az ultrahangon látott is tüszőt. Azóta (02. 06) LH teszttel nézem az ovulációmat, de még nem mutatott pozitívat.

Figyelt kérdés
A bal petefészkemnél enyhe fájdalmat érzek már 2. napja, és a nyákom is nyúlós.Előző hónapban 2 napig szép erős volt mind a 2 csíkom, de ebben a hónapban eddig csak halványabb volt.Akinek már volt kémiai terhessége mit tapasztalt? volt egyből utána ugyanúgy ovuláció?

2017. febr. 24. 17:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szia, én március 10-re nem várom. 2 napja volt pozitív az LH tesztem, pedig azt hittem, hogy már nem lesz az, úgyhogy ki is használtuk :) Remélem összejön és drukkolok Neked is! Majd írd meg, hogy mi lett! :)
2017. febr. 27. 11:13
 12/17 anonim ***** válasza:
Meg írom mi lett mindenképpen, drukkolok hogy sikeres hónapunk legyen!!! :)))))))))
2017. febr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!

Pont ugyanebben a cipőben járok, mint Te. :)

Remélem a legjobbakat! :)

2017. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szia, Köszönöm, annyi változás van, hogy pár napja lett pozitív az LH tesztem, azóta viszont minden nap pozitív.. nem is értem. Na mindegy kíváncsi leszek hogy alakul. Drukkolok Neked :)
2017. febr. 28. 13:21
 15/17 anonim ***** válasza:
1 es vagyok , mi a helyzet kerdezo? :D en jelentem hogy nekem oszejott a baba , es remelem velem marad :D
2017. jún. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) igen azóta összejött, már 8 hetes vagyok:)
2017. jún. 13. 19:56
 17/17 anonim ***** válasza:
gratulalok en is :D en 7 :D mikor volt meg a mensid utoljara? nekem aprilis 19 , de allitolag egy hettel keson fogant , azert irok 7 hetet :D
2017. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!