Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik minden hónapban barnáztak...

Akik minden hónapban barnáztak a menszi előtt, hogy volt a beágyazódás után? Volt barnázás? Hány napig?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 06:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már a beagyazodaskor is volt barnazasom, es utana is "mensi helyett" idején, emlekezett ra a szervezetem. Utrogestant kaptam a 12. hétig. 2 x meg mellette is volt pici pecseteles, majd semmi gond nem volt.
2017. febr. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem figyelgettem állandóan a tüneteket, de amikor pozitívat teszteltem akkor eszembe jutott, hogy a beágyazódás idején a bugyimon egy 10 Ft-os nagyságú barnás folt volt. (Bocs,ha egy kicsit undi.) De akkor azt köztes vérzésnek gondoltam.
2017. febr. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt barnázás sem.
2017. febr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is mindig barnáztam mensi előtt 2nappal. Mikor terhes lettem nem volt semmi barnázás.
2017. febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is, ha megjelent a barna maszat (9-10. Dpo körül), abból mindig mensi lett egy héten belül. Kétszer estem teherbe, egyiknél sem volt barnázás, pedig nekem szokott lenni általában. Ha megjelenik a maszat, nálam az a hónap elment.
2017. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Nekem sem volt semmilyen barnázás. Terhesség alatt nem normális a vérzés meg a banázás, és a szervezet sem emlékszik semmire. Nem véletlenül adnak barnázásra Utrogestant.


Ráadásul a menstruáció előtti barnázást sokozhatja progeszteronhiány, ami viszont terhesség alatt barnázást, vérzést, majd vetélést okoz, ezért is kell az Utro.

2017. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez az "emlékezik a szervezet" nagyon nagy butaság. #1 válaszoló örülhet, hogy megmaradt a babája. Nincs normális vérzés terhesség alatt, progeszteronhiány, haematóma, elpattant hajszálér stb. Mindig problémát jelent, ami mellett (főleg kezeletlenül) aztán vagy megmarad a terhesség, vagy nem.
2017. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindig barnázok menstruáció előtt és után 2-2 napot, terhesen elmaradt a vérzéssel együtt ez is .
2017. febr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen barnáztam 2 napig.. utána teszteltem ami pozi lett. És azonnal kezdtem szedni a progeszteront!! 9hkm
2017. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyenlőre menzesz még nem jelentkezett. Általában 7-9 napot barnázok a menesz megkezdése előtt. Most 3 napja elmúlt a barnázás de a havi még nem jelentkezett. A teszt negatív. A ciklusom szabálytalan 26-30 nap közötti. Ez most a 28. napom.

2017. márc. 2. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!