Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 nap késés után mi lehet ha...

9 nap késés után mi lehet ha nem baba?

Figyelt kérdés
4 nap késésnél csináltam tesztet az negatív. Azóta nem csináltam. Mi lehet a baj ha nem baba van a dologban? Ez már azért elég sok idő. Van, hogy késik 3-4 napot de nem ennyit.
2017. márc. 6. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem feltetlenul konkret dolog miatt. Most ez epp ilyen ciklus hogy kesik. De lehet hormonalis bibi vagy ciszta is. Illetve sokaknal ha nagyon babat akarnak rendszeres lesz a keses mert annyira ragorcsolnek hogy ez is keslelteti: az agy elhiteti a szervezettel a terhesseget (irt itt olyan, aki meg hanyt is reggelente! Aztan amikor elment vegre dokihoz, mert a tesztek negativak voltak, es kiderult hogy nem terhes, a "tunetek" is elmultak).


Es persze lehet, hogy 4 napnal meg negativ volt a teszt de mar pozitivlenne....miert nem csinalsz egyet?

2017. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert már pont félre tettem a baba témát. Úgy voltam vele ha akar jönni majd jön. Teljesen esélytelennek gondoltam a hónapot és félek a csalódástól megint. Gondolom, hogy cista nem lehet a dologban decemberben voltam ultrahanggon. Eddig én is a rástresszelős fajta voltam de most 2 hónapja pont félretettem.
2017. márc. 6. 19:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Csinalj egy tesztet, hatha...
2017. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Reggel csinálok
2017. márc. 6. 19:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Drukkolok :)
2017. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. márc. 6. 19:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is reggel készülök tesztelni, igaz nekem csak két napja késik. Majd írd meg, hogy mi lett az eredmény! Drukkolok!
2017. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rendben megírom de te is. Drukkolok :) érzel valami különlegeset?
2017. márc. 6. 20:45
 9/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy dec-ben nem volt ciszta, még nem biztos, hogy most sincs. Egyébként ha 3-4 napokat szokott késni, simán késhet többet is ugyanazon okból. Lehet, hogy peteérésed sem volt, azért hosszabb most ez a ciklus. Lehet hormonzavar is. Szóval bármi.


De azért tesztelj, hátha... :)

2017. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért bízom benne, hogy nem lett 2 hónap alatt cisztám.
2017. márc. 6. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!