Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitív? Én...

Szerintetek pozitív? Én halványan látom.

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 8. 19:58
 51/94 Agneska87 ***** válasza:
biztos pozi, grat. Az enyemis ilyen halvany volt 2 nappal mensi elott delutani vizeletbol, mar 30 hetesek vagyunk.Minden rendben lesz!
2017. márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:
33%

Látott itt már valaki pozitív terhességi tesztet? Mert azt bizony nem kell fény felé tartani ,meg fehér papírt alátenni.... egyértelmű a két vonal

Szorítok Neked, hogy legközelebb sikerüljön, biztos nagyon szeretnél babát, ha ennyi tesztet elpazarolsz :D

2017. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 anonim ***** válasza:
Utolsó ha végig olvastad volna És megnézted volna az előző oldalon lévő képet, látnád hogy egyértelműen pozi, és nem kell keresgélni!
2017. márc. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 A kérdező kommentje:

Bizony láttam már pozitív tesztet, és ez is az!!!

Többieknek köszönöm!!!

2017. márc. 11. 09:22
 55/94 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó előtti, végignéztem. Szerintem nem pozitív. Az utolsó teszt se. Meg a többi sem.

Kérdező! Azért ne sértődj meg, nem rosszat akartam.Azt kérdezted, hogy pozitív-e , szerintem nem.

Miért nem azt kérdezed akkor,hogy ki szeretné, ha összejönne a baba neked.

2017. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó, te sík hülye vagy. Szemészetre és ereggy, majd ha megjavult a szemed, utána pszichiáterhez is.
2017. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
[link] - ez szerinted mi, ha nem pozitív? Hány csíkot szeretnél rá?
2017. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim ***** válasza:
Azért nem ilyen erős egy szellemcsík!:) Drukkolok!:)
2017. márc. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 A kérdező kommentje:
Hagyjátok, csajok! Ez tényleg vak! És rosszindulatú. A lényeg, hogy pozitív a tesztem és szerda óta nem jött meg! Azért jövő héten csinálok még, majd jövök az eredményekkel!
2017. márc. 12. 10:32
 60/94 anonim ***** válasza:
56%

Sík hülye? Rosszindulatú?

Fújjátok ki a gőzt, én nem látom pozitívnak. kérdező, ez nem azt jelenti, mondom mégegyszer, hogy rosszat kívánok, de én negatívnak látom.

Ezért ne rám haragudj!

3 gyermekem van, mind a 3nál a nemvárt napján teszteltem. Nem kellett filóznom, hogy ez most egy vagy két csík, hiszen mind2 csík ugyanolyan sötét volt.

2017. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!