Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap reggel csináltam egy...

Tegnap reggel csináltam egy tesztet, ami + lett, ez HCG teszt volt. Annyira meglepődtem, hogy 2. pisiből csináltam Clearblue-t, ami nagyon-nagyon halvány lett. Ma reggel ugyanaz a fajta HCG - lett.Most akkor terhes vagyok, vagy nem?

Figyelt kérdés

Most mi van? Hőm magas, picit barnázok, de a doki szerint normális, mert most kellene a mensinek zajlania.

Holnap még egy teszt?


2008. okt. 12. 09:55
 1/5 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés:

Ebbe a barna folyásba nagyon pici kis darabok vannak.

Lehet ez a nyálkahártya kis darabjai? Vagy mi lehet? Annyira nem görcsölök, csak olyan mensiszerűen.

Baj lesz?

2008. okt. 12. 09:59
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell tesztelj..terhes vagy, jelentkezz be a dokihoz és menj el kb. 2hét múlva, akkor márminden látszik az uh-n.

Mondd,hogy pozitívat teszteltél.

A2. azért lett halványabb, mert már előtte pisiltél. A ma reggelit nem értem, de biztos nem jó volt valami.

Ha van otthon teszted, akkor elhasználhatod holnap, de ha nincs nem kellvenni..csak doki!

2008. okt. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A barnázás esetén ha darabos, akkor azért jobb megnézetni előbbmi is van, mert a sarabos nem jó jel.
2008. okt. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Nekem 2 + GRAVI HCG teszt után megjött!

Akkor vagy terhes,ha az UH-on látszik a baba!

2008. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mai teszt negatív...:(
2008. okt. 13. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!