Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor a legesélyesebba a...

Mikor a legesélyesebba a teherbeesés? Tegnap éjszaka belém élvezett többször is, közben én is elélveztem. Ma egy hete volt az utolsó mensim

Figyelt kérdés
Az,hogy én is elélveztem a szex közbe, közrejátszhat abban, hogy nagyobb esélye legyen a teherbeesésnek?
2017. márc. 18. 20:55
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/117 anonim ***** válasza:
#90 Közöd? Ha zavar, hogy érdekel a sorsa, lapozz!
2017. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/117 anonim ***** válasza:
Engem speciel tényleg érdekel es remélem nem terhes..nagyon buták voltak de ez nagyon kemény lecke lenne neki és senkinek nem lenne jó egy terhesség se egy abortusz. Bizom benne hogy igy is tanult belőle. Ugyanúgy ahogy azoknak is szoritok akik szeretnének és örülök neki ha irnak hogy sikerült a baba.
2017. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/117 A kérdező kommentje:
A tesztem negatív lett! Párnap múlva megfogom ismételni, ha addig sem jön meg.
2017. ápr. 7. 20:17
 94/117 A kérdező kommentje:
És jól esik, hogy ennyien érdeklődtök:)
2017. ápr. 7. 20:18
 95/117 anonim ***** válasza:
Ha reggel csináltad akkor valoszinuleg par nap múlva is negativ lesz es ha igy történik akkor naagy mázli es remelem mostmar csakis körültekintő védekezés mellett engedsz pasit a közeledbe😉
2017. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/117 A kérdező kommentje:
Ha ezt megúszom akkor mostmár nagyon vigyázni fogunk az tutii.
2017. ápr. 7. 21:05
 97/117 anonim ***** válasza:
Örülök, jó ha pár nap múlva megismétled... Ha rám hallgatsz iratsz fel gyógyszert, én 16 évesen irattam fel és rendesen szedve sosem volt vele gondom. Nekem jó volt hogy biztonságban voltam, igaz komoly kapcsolatokban voltam csak de hidd el a pasikbam nem lehet megbizni mert hajlamosak kihagyni a gumit, jobb ezt nem rájuk bizni. Én legalábbis csak igy voltam nyugodt. Igy nincs meg a veszély hogy elkap a hév és butaságot csinálsz. Havi 2000 Ftot megér. És biztosabb az óvszernél is.
2017. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/117 A kérdező kommentje:
És menjek el nőgyógyászhoz és majd ő felírja a megfelelő fogamzásgátlót? Vagy háziorvossal írassak fel?
2017. ápr. 7. 21:31
 99/117 anonim ***** válasza:

Csak a nogyogyasz irathat fel. Orulj neki,ugy nez ki ezt most megusztad. Legkozelebb ne probalj vedekezes nelkul szexelni.

Mi eleg regota csak ovszert hasznalunk,(mert en nem akarom f.gatlokkal mergezni magam,meg amugyis miert kene tonkretennem a szervezetem,mikor egy pasinak sokkal konyebb gumit huzni,ha kefelni akar,es meg plane gyereket sem akar,meg a no sem,KOTELEZO!) ,szoval,sosem volt gond a ovszer hasznalattal,sosem tortentek "balesetek,es veletlenek". Persze,mi tudtuk hasznalni is,mert nem vagyunk hulyek,meg mar husz evesek sem.

2017. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/117 A kérdező kommentje:
Hát igazából én sem nagy örömmel szednék 16 évesen gyógyszert, de úgy volna mégiscsak biztosabb
2017. ápr. 7. 22:03
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!