Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor a legesélyesebba a...

Mikor a legesélyesebba a teherbeesés? Tegnap éjszaka belém élvezett többször is, közben én is elélveztem. Ma egy hete volt az utolsó mensim

Figyelt kérdés
Az,hogy én is elélveztem a szex közbe, közrejátszhat abban, hogy nagyobb esélye legyen a teherbeesésnek?
2017. márc. 18. 20:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/117 anonim ***** válasza:
54%
Igen es vannak eleg sokan akik ELSŐRE teherbe esnek. Mert nem gondolkoztal? Amugy meg aki panaszkodik , de nem cselekszik annak nem fáj igazán.. szval ennyit errol. Akkor mit irjunk? Vard meg h pozir tesztelj aztan menj kapartatni.. remelem nem esel teherbe mert elvenné a hitem.. nekunk 1 eve nem jon masok meg kb igy esnek teherbe. Uhhh herotom van
2017. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/117 A kérdező kommentje:
Szívből remélem, hogy összejöjjön nektek! Na meg persze azt is, hogy engem ez most elkerüljön. Nagyon megbántam az egészet :(
2017. márc. 18. 22:25
 23/117 anonim ***** válasza:
Elegge felesleges szanakozni sajat magadon,meg "kinlodni"ha mar megtortent. De ha ennyire idiota vagy,hogy csak itt panaszkodsz,es szanakozol a sajat hulyesegeid miatt,es nem teszel semmit sem,a sajat erdekedben akko mi mit tudnank tenni? Adjunk esemeny utanit? Xd meg mi az hogy nem tudsz sehogyan sem bemenni a varosba? Biztos hogy megy valami busz vonat,akarmi ez hulyeseg hogy nem. Meg a legkisebb,legputrisabb falubol is be lehet jutni a legkozelebbi varosba. Persze csak az,aki akar. Remelem nem leszel terhes ennyi esszel. Jobb ha meg sem szuletik szerencsetlen gyerek.
2017. márc. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/117 anonim ***** válasza:
95%

"nekunk 1 eve nem jon masok meg kb igy esnek teherbe"


Én értem a fájdalmadat, és sajnálom, de ez hogy a bánatba jön ide? Ha ő védekezik, vagy nem szexel, neked előbb lesz gyereked? Úgy írod, mintha tőled venné el.

2017. márc. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/117 anonim ***** válasza:
91%
Akar gyalog is de Menj el. Ebben az időszakban valoszinu hogy terhees leszel... Nem ismerem a helyzetedet, de egesz nyugodtan játszd el ahogy epp bejelented a szuleidnek hogy terhes vagy.. Egy abortusz 30.000 ft Ha reggel szolaz anyukádnak délre talan meg is oldódik es nem leszel terhes ha beveszed az esemenyutanit.
2017. márc. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/117 anonim ***** válasza:
Es nem eleg remélni hogy hatha most pont nem lettel terhes .. Ertsd meg elsutyoroghatsz 100 miatyánkot is .. Attol meg siman terhes leszel, es hiaba kialtod a nagy világba hogy de miert pont te! Cselekedni holnap meg már késő. Ma kell vagy majd veheted a teszted .. Mehetsz a dokihoz aki ogazolna a terhességet es sírhatsz anyukadeknak, majd tul kell elned lelkileg egy abortuszt ami nem konnyu lelkileg. Elhiszem hogy most félsz. De most cselekedni, anyukád ele állni kisebb baj mint majd két hét múlva egy pozitiv teszttel. Elhiszem hogy nehéz eljutni az ügyeletre, de mas esélyed nincs.
2017. márc. 19. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/117 A kérdező kommentje:

Csak holnap tudnám megoldani, hogy elmenjek a kórházba

De az még pont belefér az időbe, nem?

2017. márc. 19. 07:43
 28/117 A kérdező kommentje:
És hova kell mennem? Nőgyógyászatra?
2017. márc. 19. 07:44
 29/117 anonim ***** válasza:
Ha jol tudom 72 óra.. Tehát igen meg belefér es a nogyogyaszatot Kell keresni 😊
2017. márc. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/117 A kérdező kommentje:
És a nőgyógyászaton belül mit keressek? Vagy hogy működik ez?
2017. márc. 19. 08:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!