Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor a legesélyesebba a...

Mikor a legesélyesebba a teherbeesés? Tegnap éjszaka belém élvezett többször is, közben én is elélveztem. Ma egy hete volt az utolsó mensim

Figyelt kérdés
Az,hogy én is elélveztem a szex közbe, közrejátszhat abban, hogy nagyobb esélye legyen a teherbeesésnek?
2017. márc. 18. 20:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/117 A kérdező kommentje:
Mindig szoktunk egyébként védekezni csak most otthon hagyta a nagy sietségben a gumit és akkor vette észre amikor már ott voltunk a dolognál..és ő nem is igazán akarta gumi nélkül csak borzasztóan kívántuk egymást és mivel nagyon ritkán találkozunk, nem tudtunk ellenállni egymásnak :(
2017. márc. 19. 16:39
 42/117 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj de ez nem mentség. Az meg a minimum lett volna hogy legalább ha nár nem tudtok uralkodni magatokon megszakitást alkalmaztok. De hogy beléd megy ráadásul többször is...


Holnap már simán a 72 óra legvégén leszel, imádkozz hogy használjon.

Amúgy meg ilyen gondod nem lenne ha szednéd a fogamzásgátlót, sokkal egyszerűbb és biztonságosabb még az óvszernél is.


Amügy hány éves vagy?

2017. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/117 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, lassan 17. Íratni fogok fogamzásgátlót.
2017. márc. 20. 06:09
 44/117 anonim ***** válasza:
Mikor mész dokihoz?
2017. márc. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/117 A kérdező kommentje:

Tovább bent tartottak suliban és azt a buszjáratot lekéstem amivel a korházhoz tudtam volna menni..sétálva borzasztó messze van, mire visszaérnék nem lenne milyen busszal hazajutnom...de nem merek senkihez sem fordulni :( és amúgy is 72 órában nagyon szűkösen lennék benne..bár tudom az is jobb lenne mint ez..

De nektek köszönöm az eddigi válaszokat! Írni fogok, hogy mi lett ebből az egészből..:/ április 3.-án kellene megjönnie.

2017. márc. 20. 15:27
 46/117 anonim ***** válasza:
91%

Rosszullétre kellett volna hivatkoznod, vagy azt mondanod, időpontod van orvosi vizsgálatra, fogorvoshoz, akármihez.


Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nagyon kis éretlen vagy még, a nemi élet sem gondolnám, hogy még neked való. :( Én drukkolok, hogy ne legyen baba, ha mégis, akkor az abortusz örök lecke marad. Legyél picit önállóbb!

2017. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/117 anonim ***** válasza:

Bocs de ez hatalmas butaság, sejtettem mondjuk hogy nem fogsz elmenni. Most már csak az imadkozás segit, kezdj el gyorsan....


Ha a szüleidnek nem merted ezt elmondani akkor kivámcwi leszek a terhességgel hogy állsz eléjük. Kellene egy kis felelősség 17 evesen..

2017. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/117 A kérdező kommentje:
Tudom, teljes mértékben igazatok van..és tényleg önállóbbnak kellene lennem..de még sosem kerültem hasonló helyzetbe és beismerem, hogy sosem kellett egymagam megoldanom semmit sem..ez a helyzet most eléggé lesokkolt engem..és tudom azt is, hogy 17 évesen borzasztó felelőtlenül viselkedtem :(
2017. márc. 20. 15:40
 49/117 anonim ***** válasza:
A védekezes nélküli szex egy dolog, de az durvább hogy nem mentél el az eseményutániert amivel esetleg még tehettel volna. De tényleg, ha akartad volna már 2 napja megoldhattad volna....
2017. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/117 anonim ***** válasza:
Azt már csak halkan súgom meg, mert így is eléggé le vagy törve, hogy nem sokáig maradna a párom a párom, ha ennyire kivonná magát egy ilyen súlyú dolog alól, ami mindkettőnket érint. Gondolom, ő aztán semmit nem tett, hogy eljuss gyógyszerért (ahogy te sem), mossa kezeit. Gratulálok neki.
2017. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!