Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor a legesélyesebba a...

Mikor a legesélyesebba a teherbeesés? Tegnap éjszaka belém élvezett többször is, közben én is elélveztem. Ma egy hete volt az utolsó mensim

Figyelt kérdés
Az,hogy én is elélveztem a szex közbe, közrejátszhat abban, hogy nagyobb esélye legyen a teherbeesésnek?
2017. márc. 18. 20:55
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/117 A kérdező kommentje:
A barátom 120km-re van tőlem, ő már egyetemista..nemtudjuk megoldani a találkozásokat csak hétvégente.
2017. márc. 20. 16:03
 52/117 anonim ***** válasza:
És ötletelt, mit csináljon? Szex után bevitt a kórházba? Utalt pénzt, hogy tablettát tudjál venni? Körbehívta a haverokat, hogy ki tudna téged orvoshoz dobni?
2017. márc. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/117 A kérdező kommentje:
Nem...
2017. márc. 20. 17:21
 54/117 anonim ***** válasza:
De tényleg, a szüleidnek nem lett volna egyszerűbb szólni? Már rég megoldódott volna a dolog...
2017. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/117 anonim ***** válasza:
Amúgy meg igaza van az előttem válaszolónak, a barátod nxugodtan többször belédlövöldözött élesben, most meg szarik rá mi lesz. Ha meg szerencséd lesz és meguszod terhesség nélkül majd mondani fogja hogy csináljátok gumi nélkül mert múltkor sem lett baj. Én is elgondolkodnék hogy kell-e nekem ez a pasi. Szerinted egy abortusznál melletted lenne?
2017. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/117 A kérdező kommentje:
Tényleg mindig szoktunk figyelni a védekezésre..ez egyszeri alkalom volt..és amint már írtam inkább én "erőltettem" a dolgot amit persze nagyon megbántam, de mostmár mindegy
2017. márc. 20. 20:10
 57/117 anonim ***** válasza:
Ok ezt irtad már, de te nem engedted többször is hogy kiszálljon? Nem tudom elképzelni hogy kivitelezted ezt. Bocs de nem logikus, ok hogy nagy volt a hév de kiszállni miért nem lehetett? Még akkor is lenne kis esely hogy terhes lehetsz de igy jó nagy.
2017. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/117 anonim ***** válasza:

De hogy lehetsz ennyire hülye? Ez már komolyan a fájdalmas kategória.


Az hagyján, hogy annak ellenére, hogy nincs nálatok koton, szexeltek. De hogy még beléd is élvez...legalább kihúzta volna előtte. Nem mintha az tökéletes védekezés lenne, de azért közel sem akkora gáz, mintha telibepakol. És akkor hagyján, hogy egyszer beléd élvez, biztos ami biztos alapon telenyom még többször is.


Aztán Ahelyett, hogy bármi áron megoldanád, hogy elmenj legalább esemény utániért, ha már ekkora idióta voltál, inkább itt sírsz és gyártod a kifogásokat.

Pedig van 120 órás esemény utáni is amúgy (EllaOne).


Mi az, hogy nem tudod senkivel megbeszélni? Akkor majd azt, hogy késik és el kellene menned nőgyógyászhoz, netalántán azt, hogy 16 évesen terhes vagy, azt mégis ki a franccal fogod megbeszélni. Elárulom: szülői beleegyezés nélkül ki se kaparnak.

Az ilyen hülyék járnak úgy, mint az egyik volt osztálytársam, aki annyira nem merte elmondani senkinek, hogy a végén már elvetetni se tudta a gyereket.


Komolyan, ennyire bolond nem lehetsz. MENJÉL MÁR EL TABLETTÁÉRT!!!!!!

2017. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/117 anonim ***** válasza:
Majd azért írd meg hogy mi lett végül veled? Mikor kellene hogy megjöjjön?
2017. márc. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/117 A kérdező kommentje:
Megírom! Ápr. 3.-án kellene megjönnie
2017. márc. 23. 17:20
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!