Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor a legesélyesebba a...

Mikor a legesélyesebba a teherbeesés? Tegnap éjszaka belém élvezett többször is, közben én is elélveztem. Ma egy hete volt az utolsó mensim

Figyelt kérdés
Az,hogy én is elélveztem a szex közbe, közrejátszhat abban, hogy nagyobb esélye legyen a teherbeesésnek?
2017. márc. 18. 20:55
 81/117 anonim ***** válasza:
45%
Igy van. De szerintem egyaltalan nem akar semmit tenni onmagaert,mint ahogy nem is vedekezett,es tablettaert se ment. Meg egy tesztet se csinalni,egyszercsak majd ne adj isten azt fogja eszrevenni,hogy kipottyan belole egy gyerek.
2017. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/117 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van.. Ha eddig nem jott meg neki sztem terhes lett... Es hogy abortusz lesz e vagy megtartja.. Fuuu sajnalom... Leginkabb azt hogy fel sem fogja mivel jár😣
2017. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/117 anonim ***** válasza:
Kérdező légyszi irj, szerintem legkésőbb reggel tesztelj végre. Ha negativ is azért ha nem jön meg párnaponta azért ellőnék még másikat is. De durva hogy kb én jobban aggódok hogy nehogy terhes legyél mint te.
2017. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/117 A kérdező kommentje:
Vettem tesztet, de holnap reggel akarom megcsinálni elsővizeletből, mert úgy biztosabb azért. Utolsó válaszoló, hidd el, nálam jobban nem izgulsz.
2017. ápr. 6. 17:50
 85/117 anonim ***** válasza:
Majd próbálj képet feltölteni a tesztről 😉
2017. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/117 anonim ***** válasza:
Bizom benne meg tud számolni egy vagy két csíkot azért meg el tudja dönteni hogy látja-vagy mem látja a második csikot..Bár sokaknak nem megy...
2017. ápr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/117 anonim ***** válasza:
Naaaa?
2017. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/117 anonim ***** válasza:
Mizu???
2017. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/117 anonim ***** válasza:
Varjuk a valaszt....
2017. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/117 anonim ***** válasza:
A valaszolok nagyon jo pofak. :D jobban izgulnak mint a kerdezo,varjatok a valaszat mint a messiast.:D nem mindegy nektek amugy? O hulyesege ha megis terhes lett,o felelossege,(es az anyukajae is) o bajuk.
2017. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!