Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, mi tévő legyek?

Hajnalka123 kérdése:

Terhes vagyok, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Sajnos az a problémám hogy teherbe estém. Védekeztünk de ez most így jött össze. Egyszer már volt egy abortuszom és akkor meg fogadtam hogy helyettem senki nem fog döntést hozni ha meg egyszer ilyen helyzetbe fogok kerülni. Nagyon szeretném ezt a gyereket és meg védeném az elétem árán is. A párom elsőnek őrült neki de ma már tesómnak az abortusz dolgot fontolgatták... Nem tudom mit csináljak nagyon magam alatt vagyok de a gyermekemet nagyon szeretem

2017. márc. 19. 11:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha szeretnéd akkor tartsd meg, de számolnod kell azzal, hogy lehet, hogy egyedül kell felnevelned ha a párod mégsem akar gyereket.
2017. márc. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Te döntöd el. Vagy abortusz, vagy ha megtartod mert azt akarod akkor megtartod. Max olyan áron is, hogy az apja lelép. Neked kell dönteni melyik éri meg jobban.
2017. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

Te döntöd el, vagyis TI!

Ha ketten hoztátok össze,kettőtöknek is kell eldönteni!De előfordulhat h a párod nem lesz benne partner

2017. márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Ha szeretnéd, ne hagyd magad abortuszra kényszeríteni. Ha a párod először örült, akkor később is fog, lehet hogy csak beijedt. Én vállalnám egyedül is, ragaszkodnék a picimhez, rengeteg örömed lesz benne. Ha a párod marad, az jó, ha mégsem, hát akkor... Ha az abortuszt választanád, akkor viszont nem csak őt veszítenéd el, hanem a kisbabádat, a tartásodat stb. Felteszem azok után, hogy kényszerből cselekednél, úgysem maradnál vele. Foglalkozz magaddal, a várandóssággal, annyira szép lesz és már most is az, szerencsés vagy, hogy összejött, rengetegen lennének a helyedben.
2017. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

Ne hagyd, hogy belehajszoljanak az abortuszba. Az számít csak, hogy te mit akarsz, a te életedről van szó, a te gyerekedről.

Kitartást!

2017. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Hány éves vagy Hajnalka? És mennyi munkaviszonyod van? Saját kecó, apukának állás?

Ha másodszor estél teherbe védekezés mellett, akkor valamit rosszul csináltok.

Okosan szeresd azt a kisbabát, én speciel nem szeretnék nyomorba, vagy kilátástalan helyzetbe születni......

Számolj, és gondolkozz!

2017. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát éppen ez a probléma hogy 19 vagyok most fogok érettségizni
2017. márc. 19. 12:12
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
Jézusom, 19 évesen már túl vagy egy abortuszon, megint terhes vagy, de persze védekezés melett. Gratulálok, nem érdemled meg a segítő válaszokat, csak a babát sajnálom.
2017. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Én 18voltam amikor szültem van egy egészséges fiam,most próbálkozunk a tesójával. Ismerősöktől kaptunk ruhát,kiságyat stb. Csak pelusra meg kajára és gyógyszerekre,oltásokra kellett pénz. A párom fizujából simán kijöttünk. Ma már 26 vagyok. Nem bántam meg,te is gondolkozz el,mi lett volna ha nem adják meg neked az élet lehetőségét. Ja, gyerek mellett érettségiztem le. Mérlegeld a helyzetet.
2017. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Êrdekes h mi 10 évig védekeztünk, és egyszersem lettem terhes!!!

Valamit nagyon rosszul csináltok.

Könnyű azt mondani h helyetted döntöttek.... Akkor mennyi voltál?


Ha most a párodban felmerült h abortusz, akkor nyugtázhatod nem lesz " holtodiglan" viszonyotok.

Valakinek viszont el kell tartani a gyereketeket. A gyes,családi és hasonlók erre nagyon szűkös. Főleg ha a szüleid nem támogatnak.

Ne idegeneket kérdezz erről. Vannak akik bármi áron megtartanák, és vannak akik nem.

Ezt nektek kell eldönteni.


Azért csak kíváncsiságból, mivel és hogyan védekeztetek?

2017. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!