Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, mi tévő legyek?

Hajnalka123 kérdése:

Terhes vagyok, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Sajnos az a problémám hogy teherbe estém. Védekeztünk de ez most így jött össze. Egyszer már volt egy abortuszom és akkor meg fogadtam hogy helyettem senki nem fog döntést hozni ha meg egyszer ilyen helyzetbe fogok kerülni. Nagyon szeretném ezt a gyereket és meg védeném az elétem árán is. A párom elsőnek őrült neki de ma már tesómnak az abortusz dolgot fontolgatták... Nem tudom mit csináljak nagyon magam alatt vagyok de a gyermekemet nagyon szeretem

2017. márc. 19. 11:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Hm...felvilágosítás hiányát vélem felfedezni.

Meg lehet csinálni gyerek mellett ia mindent,akaraterő kérdése az egész!

Viszon azon kell gondolkozni,hogy lesz-e miből eltartani(gondolom nem dolgozol,így max 40000 ad az állam ami édes kevés!) és hogy van-e hol felnevelni. Ezt mi innen nem tudjuk hogy mennyi a családi kassza és milyenek a körülmények.

2017. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
43%
Nem lenne olyan pasi, aki miatt feláldoznám a gyermekem életét! Igazad van, ne hagyd, hogy akaratod ellenére abortuszra kényszerítsen, vagy hogy rádumáljanak. Leérettségizel, dolgozni kezdesz és feneveled ha kell egyedül. A párodtól meg az a minimum, hogy anyagilag támogat titeket, ha már meg tudta csinálni. Ha otthagy és Rád kényszeríti az abortuszt, úgyse tudnál már szerelmesen nézni rá.
2017. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Mi a kérdés, ha azt írod, hogy szeretnéd és nem más dönt helyetted?
2017. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
És mi köze ehhez a tesódnak?
2017. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
0%
Rugasd ki valakivel a hasadbol es edd meg :) Finom nekem elhihetes
2017. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm aki támogat. Úgy nézz ki hogy párom bele ment hogy meg tartsuk. Én nem adom fel mert bennem növekszik és nagyin rég óta vagyok egy gyermekre és ennel nagyobb ajándékot nem is kaphattam volna szülinapomra mint ez nagyon boldog vagyok
2017. márc. 19. 17:21
 17/22 anonim ***** válasza:
44%
Kivancsi lennek erre a vedekezesre...de ugy latom sose tudjuk meg....en mar 20 eve elek nemi eletet de sose maradtam terhes csak ha akartuk.....igy akarod befogni a pasit???
2017. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Najó, felesleges arról vitázni, hogy most védekeztek-e vagy sem, mivel 1) ezt mi nem tudhatjuk, 2) a baba szempontjából mindegy.

Nem lesz egyszerű menet, de ha mindketten szeretnétek akkor megoldható, pláne ha vannak családtagok akik tudnak segíteni.

2017. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
47%

Kedves Hajnalka! Nagyon örülök, hogy örülsz a babának! Remélem, a pàrod tényleg kitart mellettetek! Mindenesetre az nagyon jó, hogy Te mindenképp akarod ezt a picit!

Sajnos nekem is volt abortuszom, és nagyon megbántam. Utàna sokkal jobban elkezdtem értékelni azt a csodát, hogy lehetőségem van anyukànak lenni.

3 gyerek boldog anyukájaként csak bíztatni tudlak! Én utólag visszagondolva akàr egyedül is bevállaltam volna.

Kitartás, boldog babavárást kívánok!

Ha bármiben tudok segíteni, nyugodtan írj privátot!

2017. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
4%
Kedves Hajnalka! Az örömet nem mindenki szereti, mégis nyugodtan örülj (örüljetek) a gyermekednek(gyermeketeknek)! A párod még lehet néha meg fog inogni, sokan kárognak, de mindent meg lehet oldani, mindkettőtök gyermeke, ha szeret téged, őt is fogja. Ez tényleg csak ennyi! Nyugodtan mosolyogj, tervezd a jövőt, a pároddal együtt. Keressetek megoldást, hogy minél könnyebben tudjátok megélni a családdá válásotokat, hogy hol fogtok lakni, mire van igazán szükség. Sok erőt, türelmet és jó egészséget kívánok nektek! Isten áldjon benneteket!
2017. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!