Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, mi tévő legyek?

Hajnalka123 kérdése:

Terhes vagyok, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Sajnos az a problémám hogy teherbe estém. Védekeztünk de ez most így jött össze. Egyszer már volt egy abortuszom és akkor meg fogadtam hogy helyettem senki nem fog döntést hozni ha meg egyszer ilyen helyzetbe fogok kerülni. Nagyon szeretném ezt a gyereket és meg védeném az elétem árán is. A párom elsőnek őrült neki de ma már tesómnak az abortusz dolgot fontolgatták... Nem tudom mit csináljak nagyon magam alatt vagyok de a gyermekemet nagyon szeretem

2017. márc. 19. 11:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
30%

Kedves Hajnalka! Ha az anyád lennék azt mondanám: Hule vagy lyányom! Így is ezt mondom. Ti meg bíztassátok csak.

Egy felelőtlen, műveletlen, gyermeki gondolkodású( a szó pejoratív értelmében) lánynak mindenképpen kell egy gyerek.... Mert szülinapjara micsoda aji...... Régőta akar gyereket...18 éves, mégis milyen régóta?!

Adjátok alá a lovat! Aztán jón nyígni 1 év múlva' hogy pasija veri, kidobta, pénze nincs stb...

Ebben a baba nem ajándék meg kis csoda, meg szerelem gyümölcse, hanem egy kis balek, aki marha rossz helyre fog születni

Kedves Hajnalka! Te dontesz, de kérlek ezentúl védekezz megfelelően!

És még egy jó tanács: a szoptatás alatt is teherbe lehet esni!

2017. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
93%

Most komolyan! Hány év alatt sikerült teherbe veretni magad 2 is?


Szupcsi h szülinapi ajándék!!!! Tényleg marha régóta vágyhattál rá! (Még is egyet már kikapartattál)

Hiába hazudsz magadnak h a csúnya rossz emberek kényszerítettek brühüm, brühü.

A te döntésed volt akkor is. Azóta mi változott?

Nagyon gyerek vagy még te is. A sok ab ellenes meg adja alád a lovat.

Remélem arra is gondoltál mi lesz veletek ha csak ketten maradtok a babával, mert benne van a pakliban.

Ha a szüleid nem támogatnak, akkor mit csinálsz ha a pasid azt mondja meggondolta magát.

Először tanuljatok meg normálisan védekezni!!!

Vagy neked az lenne a legjobb ha nem szexelnél! Az a biztos!

2017. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!