Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki március végére, április...

Aki március végére, április elejére nem várja közületek, az mit érez, hogy sejti, sikeres hónap lesz?

Figyelt kérdés

Én márc 31.-április 1-re nem várom, elméletileg az 5. DPO-n vagyok. Kezdenek megjelenni a ciklus végére várható pattanások, félő, hogy ez a hónap sem sikerült. Nagyrészt kétnaponta voltunk együtt, az ovu körül legalábbis biztosan, amúgy van amikor naponta. Az ovu körül direkt ritkítottuk az együttléteket, hogy legyen biztosabb a dolog :)

Aki hasonló periódusra nem várja, az mit érez? Van sejtés, hogy összejött/nem jött össze?


2017. márc. 23. 17:45
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Mire orulni kezdem a ma reggeli tesztjeim negativak lettek... :(
2017. ápr. 11. 10:14
 32/39 anonim ***** válasza:
megmutatod legyszives mind a 2 teszted? koszi , varom
2017. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Eldobtam mar oket, de egyertelmuen nem latszott rajtuk semmi... Ugyanaz a tipusu teszt, mint ami a halvany pozitivat is kimutatta...:(
2017. ápr. 11. 10:29
 34/39 anonim ***** válasza:

Jajj de sajnálom! Mondjuk nem lehet semmit biztosra mondani amíg nem jön meg. Barátnőmnek volt egy hét késés után egy halvány pozitívja utána még egy másnap. Majd egy hét múlva görcsökkel megjött. Elvetélt sajnos. Ez egy éve volt sajnos azóta nem jön össze.

Remélem nálad nincs ilyen probléma és nagyon szurkolok.

2017. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Tegnap délután teszteltem egy pozitívat, teljesen beleéltem magam, erre ma megjött :( Egy világ omlott össze bennem. :(
2017. ápr. 12. 17:13
 36/39 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hogy vagy?Voltál orvosnál?Nem lehet más miatt vèreztél?
2017. ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
28 as vagyok ! mos lett pozitiv tesztem majusban :) ti hogy vagytok ????
2017. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Grarulálok! Nekem azóta ismét sikertelen hónapom lett :( majd talán a következő hó örömöt hoz, remélem :)
2017. máj. 19. 19:53
 39/39 anonim válasza:

En azota mar 8 honapos kismama vagyok:)

Majusba pozitivat teszteltem :)

2017. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!