Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki március végére, április...

Aki március végére, április elejére nem várja közületek, az mit érez, hogy sejti, sikeres hónap lesz?

Figyelt kérdés

Én márc 31.-április 1-re nem várom, elméletileg az 5. DPO-n vagyok. Kezdenek megjelenni a ciklus végére várható pattanások, félő, hogy ez a hónap sem sikerült. Nagyrészt kétnaponta voltunk együtt, az ovu körül legalábbis biztosan, amúgy van amikor naponta. Az ovu körül direkt ritkítottuk az együttléteket, hogy legyen biztosabb a dolog :)

Aki hasonló periódusra nem várja, az mit érez? Van sejtés, hogy összejött/nem jött össze?


2017. márc. 23. 17:45
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
14-es vagyok: ma reggel pozitívat teszteltem, bár az erős görcsöket továbbra sem tudtam hová tenni. Most is görcsölgetek, de már nem vészes.
2017. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

13. vagyok, tegnap megjött, de tök fura, alig van valami, nem is fájt, és az előjelek is teljesen szokatlanok voltak. Kb 8. Dpo-n barnáztam, amire még sose volt példa, aztán a 13. nap is, közte meg fájt a hasam. Teljesen megörültem, mert gondoltam, ez a beágyazódás jele, de a 13. nap nem múlt el, hanem megjött kb rendesen...

Teljesen padlón vagyok, igaz, még csak a 3. hónapunk, de most keseredtem el először igazán... 29-én lesz az esküvőnk, és 3 hónappal ezelőtt meg voltam róla győződve hogy akkor jelentjük majd be a családnak... De így nincs mit... Ráadásul így ebben az évben már nem lesz gyerekünk... Ha április sikerül is, csak januárban születik majd...

Kicsit szomorú vagyok most 😞

2017. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
1# vagyok. Ma van a nemvárt napja (de rövid, 24 napos a ciklusom, és múlt hónapban 3 napot késett, amúgy mindig pontos), eddig még nem jött. Tegnap este megpróbáltam a jóstesztelést, mert még múltkor vettem ovu tesztet, de az nekem soha nem mutatott semmit, mindig csak egy csíkos lett, így az ovut nem sikerült belőni vele. Tegnap este viszont 2 erős csík lett rajta. Ma reggel hcg teszt viszont negatív. Úgyhogy vasárnapig kiderül: addigra tuti megjön, ha akar. Ha nem, akkor újra tesztelek.
2017. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Nekem 4nap késés után ma megjött :(
2017. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:

Valaki terhes lett? Jart mar igy?

Marcius 2. An rendesen megjott a menstruaciom ezt kovetoen 16 an volt ovum a naptaram szerint! (Ugye mivel babat szeretnenk a parommal így aznap szexeltunk is) 18.an pecsetelo verzesre lettem figyelmes azt hittem sikerult a baba! (Mivel elozo terhessegemnel is volt pecsetelo verzesem) elszomorodtam mert marcius 30. An viszont megjott de nem ugy ahogy eddig hanem sokkal vilagosabb es csak 2-3 napig tartot es utana barnaztam egy picit! Nem tudom ezt most hova tenni valaki segitene? 2)8napos ciklusaim voltak de miota rajta vagyunk a baban, teljesen valtozo a ciklusom,hol 23 napra jon meg hol 25 stb..)jart mar valaki igy?

2017. ápr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Nekem holnap lesz egy hete, hogy késik, teszt ma reggel is negatív... Megőrülök már, legalább jönne meg, ha nincs baba a dologban. Akkor reménykedhetnék a következő hónapban végre... Valaki volt már hasonló helyzetben?
2017. ápr. 7. 07:03
 27/39 anonim ***** válasza:

Kérdező, egy barátnőm pont így járt, mint te. Késett neki egy hete, mikor dokihoz bejelentkezett, rá egy hétre kapott időpontot, addig teszt nem is lett neki pozitív. A doki nem látott semmit, hazaküldte, hogy a méhnyálkahártyája meg van vastagodva, hamarosan megjön, várjon türelmesen és próbálkozzanak.

Csak nem jött meg neki, néha csinált 1-1 tesztet, és végig negatív volt, majd több, mint 3 hét késés, 7 negatív teszt meg egy doki látogatás után végre pozitívat tesztelt. Hívta a dokit, hogy akkor menne vizsgálatra, mert pozitív lett a teszt, de az asszisztens meg lehordta, hogy ilyen hülyeséget hogy beszélhet, hát azt másfél hete látni kellett volna. Aztán mikor ment, és már szívhang is volt, mindenki csodálkozott. Kiderült, hogy a ciklus végén fogant, késői peteérése volt, kb egy héttel a menstruáció előtt, így a teszt még nem mutatta, mert korai volt és az uh-on se látszott, olyan picike volt, de a mensi már elmaradt. Ő tudta, hogy terhes, érezte, hogy ott a baba, pedig se hányingere, se semmije nem volt, csak néha égett kicsit a gyomra. Azóta sincs rosszul, csak sokat alszik.

Most 13 hetes, egészséges kis kommandós bébi:) Szóval amíg nem jön meg, van remény!

H (13-as voltam)

2017. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
en kb aprilis 18 an megtudom sikerult e :)
2017. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
No lányok, én tegnap teszteltem egy halvány pozitívat, sok-sok kimaradás után :D
2017. ápr. 11. 05:47
 30/39 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Valószínűleg később volt a péd. Boldog babavárást!
2017. ápr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!