Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki március végére, április...

Aki március végére, április elejére nem várja közületek, az mit érez, hogy sejti, sikeres hónap lesz?

Figyelt kérdés

Én márc 31.-április 1-re nem várom, elméletileg az 5. DPO-n vagyok. Kezdenek megjelenni a ciklus végére várható pattanások, félő, hogy ez a hónap sem sikerült. Nagyrészt kétnaponta voltunk együtt, az ovu körül legalábbis biztosan, amúgy van amikor naponta. Az ovu körül direkt ritkítottuk az együttléteket, hogy legyen biztosabb a dolog :)

Aki hasonló periódusra nem várja, az mit érez? Van sejtés, hogy összejött/nem jött össze?


2017. márc. 23. 17:45
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: a barnázást a beágyazódás jelének is lehet venni, legalábbis az itt olvasott tapasztalatok szerint. Azóta van változás nálad?
2017. márc. 26. 19:49
 12/39 anonim ***** válasza:
Most este már véres volt a wc papir. A bugyiig nem jutott el csak a papir volt olyan. Sajnos ez a honap se volt sikeres :(
2017. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekünk ez a harmadik hónapunk. Peteérésem 22-én volt, előző két nap erős pozitív volt az ovu tesztem, aznap meg csak egy csíkos. Mi ezen a három napon együtt voltunk, meg előtte két nappal, szóval egész biztos nem késtük le a megfelelő időpontot. A többi a természet dolga. Érdekes, hogy a teszt szerint (meg a tojásfehérjés nyák szerint is) a peteérésem napja a 19. ciklusnap. Ha az előző hónapokban is így volt, valószínű nem jól időzítettünk, mert az mobilos kalkulátorom a 15-16. nap köré teszi a pé-t... Elvileg 29-30 nap körüli ciklusaim vannak, néha 1-1 nap csúszik, de ez az első, hogy tesztet használtam. Ha így számolok, nekem szerdához egy hétre, tehát 5-én nem kellene megjönnie.

Bár ha van bébi, még be se ágyazódott, de valamiért nagyon bizakodó vagyok, nem akarom elkiabálni, meg csalódást okozni magamnak, de nem tudok sikertelenként gondolni erre a hónapra. Remélem bejön a megérzésem.

Tesztet nem akarok csinálni, csak majd ha már késik pár napot. Van még pár ovu tesztem, lehet megpróbálkozok a jósteszteléssel majd a nemvárt körül.

Kicsit hosszúra sikerült :)

H

2017. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Holnapra nem várom, 3. próbálkozós hónap és esélytelen, hogy baba lett belőle. 14-15. napon használtam ovu tesztet, teljesen negatív lett, majd a 20. napon úgy begörcsöltem, hogy állni nem bírtam, a kórházban nem csináltak semmit. Azt mondták, hogy szedjek görcsoldót és ha megismétlődik, akkor kérjek teljes hasi UH-t. Hiába mondtam nekik, hogy ez a 3-ik így ismételt hónapom. Este, mikor már tudtam pisilni használtam egy ovu tesztet. Az elszíneződött, de halványabb maradt, mint a kontroll csík, mivel még a pisilés is nehezen ment, esélytelen volt, hogy együtt legyünk a férjemmel. Mire 2 nap eltelt és a görcsök elmúltak az ovu teszt teljesen negatív lett, függetlenül ettől voltam együtt a férjemmel. Most együtt várjuk, hogy megjöjjön és elölről kezdjük az egészet. Gőzöm sincs, hogy mi lesz, ha megint megismétli ezt a szervezetem és nem csinálnak semmit vele.
2017. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Lányok, helyzetjelentés?
2017. márc. 30. 18:23
 16/39 anonim ***** válasza:

10. vagyok. Nekem megjött, hamarabb mint kellett volna. Szerintem még nem állt be a ciklusom azután h abbahagytam a gyógyszert. Ez még csak a 3. hónap.

Nálad kedves kérdező?

2017. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

Hát, sajnálom azért, írtad, hogy nem jött volna rosszkor...


Nálam még mindig semmi, a pattanások elmúltak. Más tünet egyáltalán nincs. Holnap vagy holnapután reggel tervezek tesztelni. Úgy bízom a sikerben!!!!

2017. márc. 30. 19:31
 18/39 anonim ***** válasza:
Újra én. :) Nagyon szorítok neked! Mi elterveztük a párommal h mostantól nem védekezünk, mert a gumi nem jött be és végülis nincs akadálya h jöjjön a pici. De nem tervezünk semmit, amikor jó csináljuk és kész. Ha sokára jön nekünk az is tökéletes :) Majd számolj be a tesztről!
2017. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Ó, de jó hír :D Nagyon szurkolok nektek!!!
2017. márc. 30. 20:42
 20/39 A kérdező kommentje:
Ma reggeli teszt teljesen negatív.... :(
2017. márc. 31. 10:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!