Ki nem varja 2-ra?

Figyelt kérdés
Várjuk/ne vàrjuk együtt.
2017. márc. 23. 19:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

1.vagyok. Nekem ma délutántól pecsételő vérzésem van és nem tudom h beágyazódási vérzés vagy megjön e ennyivel előbb. Legtöbb helyen azt olvastam pá csepp de nekem azért kicsit több és barnás. Bár fájni nem fáj semmim.

Lehet azért mert vérhigítót szedek (Eliquis, 3 hónapja volt egy trombózisom kiderült h heterozigóta Leiden mutációm van) ???

2017. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Én 2. Alkalommal barnázok ebbe a hónapba.Már semmit nem értek

.Nekem kicsit későinek tűnik, hogy most lett volna Ovum...Viszont ma csinaltam lht az pedig olyan negatív volt, mintha előző nap lett volna pozitív. Szóval egyenlőre ez sem lesz sikeres hónap szerintem.A drukk megy mindenkineeek! :( :)

2017. márc. 26. 23:33
 13/17 anonim ***** válasza:
5ös vagyok: Ma sajnos megjött :(
2017. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező? Sikeres volt a hónapod?
2017. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Még nem tudom :D Úgy néz ki később volt ovum.Még nem jött meg, de a teszt is negatív.A második pecsételés után (ami valószínű, hogy peteérés volt) ez a 10. napom.
2017. ápr. 5. 15:04
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, ugyanebben a helyzetben vagyok. 5 napja késik, és teszt negatív...
2017. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Peteéréstöl hanyadik napon tartasz?Mikor tesztelsz?Én talán 2nap múlva ha addig sem jön meg.Ha kibirom csak 4nap múlva.
2017. ápr. 5. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!