Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic velemenyek, tapasztal...

Inofolic velemenyek, tapasztalatok? Kinek mennyi ido utan jott ossze a baba? Ki hany tasakkal szedte/nap?

Figyelt kérdés

2017. márc. 29. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Napi2 mellett 8 honap alatt. De mellette 160g szénhidrát diétáztam, merckformint szedtem es heti 4xl órát sportoltam (mivel ezt IR mellett szokták javasolni, az alap 3as kezelés nem maradhat el).
2017. márc. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

elotte mennyi ideig probalkoztatok?

En clostit szedek lassan kezdem a 3.kurat es tegnap a vedono javasolta az inofolicot.

Hat nemtudom,hogy varjak meg vele es a kovi ciklusba kezdjem el hatha sikeres lett a 2.kura vagy igyis elkezdhetem mar most!?

2017. márc. 29. 09:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Napi 2 tasak inofolic és az első hónapban sikerült.Mondjuk én azt hallottam hogy kell 2-3 hónap mire az inofolic rendbetesz.

5+4 hkm

2017. márc. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gratulalok!:)igen enis ugy hallottam,h 2honap kell hozza
2017. márc. 29. 09:12
 5/11 anonim ***** válasza:

És terhesség alatt is érdemes inni tovább a 12.hétig. Én iszom. 😊

5+4 hkm

2017. márc. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Napi 2-t ittam a 2. sikertelen lombikunk után. A 3. sikerült is, de méhnyak elégtelenség miatt sajnos csak a 20. hétig tartott a terhességem...

Most újra elkezdtem inni, szintén napi 2-t. Szedek mellé még terhesvitamint, D,- és E vitamint, valamint halolajat.

Nekem ezek egyszer már meghozták a sikert.

2017. márc. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Csupa pozitiv dolgok:)

Akkor nem vesztek azzal semmit ha elkezdem inni:)

Es azt nemtudjatok mehpempo melle ajanlott?

2017. márc. 29. 09:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapig ittam napi egyet, de feladtam. Elég drága. Viszont elkezdtem utána a Barátcserjét szedni, egyből lett is peteérésem. Nem tudom, hogy az használt -e, de előtte, amíg Inofolicot ittam, valószínűleg nem volt. (Hőmérőzés alapján legalábbis) Persze egyikre sem mondom, hogy használ/nem használ, de ez az én tapasztalatom.
2017. márc. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én két hónapig ittam, sajnos nem jött össze pedig nagyon bíztam benne. 1 hét szünet után rendeltem meg újra, addig gondolkoztam hogy megvegyem e megint, mert hát elég drága. Aztán rátaláltam az Inofemre ami ugyan az és valamivel olcsóbb. Szóval egy hét szünet után most újra iszom, bízom benne nagyon, bár nálam nem találtak semmi gondot meg páromnál se. 3 éve próbálkozunk.
2017. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igeen eleg draga,de viszont ha osszejon tole a baba akk erdemes megvenni :)egy probat azer meger:)

Mi 2eve probalkozunk,most Clostit szedek es melle elkezdem inni ezt is :)

2017. márc. 29. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!