Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lhetséges, hogy...

Szerintetek lhetséges, hogy terhes vagyok? Menstruáció szerű fájdalom, folyás

Figyelt kérdés
A menstruációm előtt vagyok 4 nappal és most olyan érzésem van mintha megjönne,mellette van fehérfolyásom ami mensi előtt nem szokott lenni. Olyan ételeket kezdtem el kívánni amiket eddig sose. Valamint olyan álmos vagyok napközbe állva tudnék aludni pár napja délután szoktam aludni is 1-2 órát pedig mindig energikus vagyok. Ebbe a hónapban 2-3 naponta voltunk együtt a férjemmel szeretnénk nagyon a kisbabát :) furcsák ezek a tünetek. Köszönöm a válaszokat előre is.

2017. ápr. 5. 11:28
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Én is azon gondolkodtam, hogy lehet megvárom a reggelt akkor már csak 3 nap lesz nem vártig :)
2017. ápr. 5. 12:29
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet pms.Ilyen korán nem érdemes tesztelni,ilyenkor még nagy eséllyel negatív és csalódás a vége.En is így voltam.Nem kerestem a tüneteket,nem gorcsoltem rá,meg akkor sem teszteltem mikor már késett.4nap késéssel megjött.De drukkolok,hogy pozi legyen :)
2017. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi több, mint két éve vágyunk kisbabára. Kötelező vizsgálatok után mindkettőnknél rendben van minden. Mégsincs baba. Február elején hsg vizsgálatom volt, bíztam benne, hogy most sikerülni fog, mert mindenhol azt olvasni-hallani, hogy a hsg után még az uh által ki nem mutatott mini záródás vagy bármi kitisztul. A február végén várt, vagyis nem várt menzeszem előtti napokban millió tünetem volt, ami az előtt soha : szédülés, hasszurka, folyás, álmosság, fokozott étvágy, mellérzékenység. Természetesen azt hittük tényleg sikerül a kisbaba. De a menzeszem jelentkezett, igaz, hogy késett két napot... Csalódtam magamban, hogy megint nem sikerült, és hogyan lehettem ilyen naiv, hogy minden gondolatom pár pms tünet körül forgott, már baba neveket is nézegettem. Azt mondtam :legközelebb türelmes leszek, és várok, hogy a havim késsen legalább öt napot. Március közepén újra tünetek, egyik éjszaka arra ébredtem, hogy beágyazódás történt, és nem vagyok egyedül :). Megint izgulás, mellfeszülés, hányinger, álmosság stb... Késett a menzeszem... Öt napot... Csináltam tesztet : negatív lett :( másnapra megjött. Világ össze omlott, újabb csalódás, azt hittem nem élem túl. Szerintem az emberi elme képes így manipulálni a testünket, teljes mértékben átéltem a tüneteket, fizikailag. Erre a hétvégére nem várom. Szerintem megfogok bolondulni. Tavaly áprilisban lett egy pozitív tesztem, a 11. heti ultrahangon már nem volt szivhang. Azóta nem találom a helyem, és minden hónapban az újabb pozitív tesztre vágyom.
2017. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló nagyon sajnálom, hogy az utolsó terhességed így végződött borzasztó lehet teljesen megértem, hogy kétségbe vagy esve én is attól tartok, hogy most se sikerült. :( sajnos általalában azoknak nem jön össze hamar akik nagyon vágynak rá, már azt is álmodom hónapok óta, hogy a kezembe tartom a kisbabám. Amíg nem jön meg bizakodó vagyok. Neked is azt mondom fel a fejjel és pozitívan állj a dologhoz hisz semmi probléma veletek előbb utóbb összefog jönni. Anyukámék 7 évig vártak rám nem stresszeltek rajta élvezték együtt az életet mégsem jöttem, aztán egyszer csak amikor már beletörődtek, hogy nem lehet babájuk hopp összejött :)
2017. ápr. 5. 17:02
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
21 hete kismama vagyok. Én a nemvárt előtt 3 nappal nagyon halvány pozitívat teszteltem Clearblue-val, reggeli vizeletből. Annyi, hogy nekem ekkor még semmi tünetem nem volt, még a szokásos "megjön érzés" sem. A fáradékonyság is később jelentkezett, talán egy picit jobb volt az étvágyam így utólag visszagondolva. A melleim se feszültek ekkor még. De persze mindenkinél másképpen jelentkeznek a tünetek. Mindenesetre drukkolok neked nagyon! :-)
2017. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
21 hetes (ezt akartam írni...) de végülis így is helyes :-)
2017. ápr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkot és gratulálok a kisbabához további boldog babavárást kívánok! Nekem mára elmúlt a mindjárt megjön érzés már csak a borzasztó fáradság érzés van meg az étvágyam jobb. Reggel nem teszteltem végül, még kicsit várok vele szombatig legalább! :)
2017. ápr. 6. 13:48
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia kérdező, mi újság?
2017. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem bírtam várni és teszteltem ma teljesen negatív lett :( de menstruáció még seholsincs, a cicim is megduzzadt és látszik rajta a kék erezet, fáj a derekam, még mindig borzasztó fáradság van rajtam, többet járok pisilni mint máskor. Nem tudom, de most nagyon elkeseredtem emiatt a negatív teszt miatt :(
2017. ápr. 8. 07:01
 20/23 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg, addig ne keseredj el. Ha pedig megjön, akkor majd legközelebb talán sikerülni fog... De addig még bármi lehet... Ne légy szomorú! Majd írj, hogy mi lett. Remélem 2 nap múlva pozi teszt! Drukkolok!
2017. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!