Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lhetséges, hogy...

Szerintetek lhetséges, hogy terhes vagyok? Menstruáció szerű fájdalom, folyás

Figyelt kérdés
A menstruációm előtt vagyok 4 nappal és most olyan érzésem van mintha megjönne,mellette van fehérfolyásom ami mensi előtt nem szokott lenni. Olyan ételeket kezdtem el kívánni amiket eddig sose. Valamint olyan álmos vagyok napközbe állva tudnék aludni pár napja délután szoktam aludni is 1-2 órát pedig mindig energikus vagyok. Ebbe a hónapban 2-3 naponta voltunk együtt a férjemmel szeretnénk nagyon a kisbabát :) furcsák ezek a tünetek. Köszönöm a válaszokat előre is.

2017. ápr. 5. 11:28
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkot még bízom benne, hogy pozitív lesz ha nem akkor próbálkozunk tovább :) már elsírtam magam a férjem alig bírt vigasztalni, próbálok nem rástresszelni az egészre, de nagyon nehéz :)
2017. ápr. 8. 13:45
 22/23 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném még, hogy predictor early teszttel végeztem most olvasok róla sok rosszat, hogy sokszor álnegatív, álpozitív, meg most számoltam hogy még ha 28 án volt a peteéresem akkor még most vagyok a 11. dpo-n van még egy pici remény. :)
2017. ápr. 8. 13:54
 23/23 A kérdező kommentje:
Sajnos a teszt nem tévedett ma reggel megjött. Na nem baj majd talán ebbe a ciklusba összejön. Csütörtökön megyen nőgyógyászhoz kérek tőle is tanácsot meg lehet tud felírni valami gyógyszert ami segít. :) stresszes még nem vagyok hisz csak ez a 3. próbálkozós ciklusunk.
2017. ápr. 10. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!