Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 48 évesen babát szeretnék!...

Janka Zsófia kérdése:

48 évesen babát szeretnék! Tapasztalatok? Könnyű, nehéz? Segítséggel?

Figyelt kérdés
Kérem a gyalázkodó, meg ilyen idősen már ne vállalj gyereket hozzászólásokat mellőzzétek. Meg van az oka, hogy miért most!

2017. ápr. 5. 15:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
69%

Ennyi idősen valószínűleg lombikkal se sikerülne,

Valaki ezt irta az eggyik válaszban.Akkor azt most megcáfolnàm.Az eggyik kolléganőm most 58 èves és a 2 ik lombik sikerrel járt,az más kérdés hogy nagyfoku felelötlenségnek tartom ugyanis csontritkulástol kezdve mindenféle betegsége van.Ha ha egéséges vagy akkor mindent bele az orvostudomány ma màr sokmindenre képes.

2017. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
74%

En ertem hogy felfordult a vilag, a 13 evesek szexelnek, a 16 eves 30-nak akar kinezni, a 33 eves alberletben tengodik es szombatonkent a Gozsduban razza a feneket a huszonevesek kozott a partiban, de most 45-50-esek babaprojekteznek?

Mindenki a politikaban, egeszsegugyben, oktatasban keresi a XXI. szazad nagy ferdesegeit...holott nem, itt van bennunk, nokben...bocsanat a kiakadasert de elkepeszto!

2017. ápr. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
23%
22-es! Annyira a szívemből szóltál!
2017. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
25%
22-23 as....hogy ti milyen vunkok vagytok....en 44 vagyok de fiztebn barkinel. Vannak gyermekeim. De a 20 eveseket lealazom barmiben. Mind munka mind edzes mind kinezet. Mi is szeretnenk az uj parommal meg babat. Es nem is adom fel. Es a legsajnalatosabn hogy vannak olyan emnerek mint ti! Ennek a fajtanak nem kellene szaporodnia....
2017. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg egyáltalán nem normális, hogy ennyi idősen akar valaki gyereket. Mert egy-két évig még oké, de nincs rá garancia, hogy mindenki 80 éves koráig fog élni. Aztán ne adj isten jön valami nem várt betegség, a gyerek meg ott marad. Meg szerintem egy tizenéves nem azzal akarja eltölteni a fiatal éveit, hogy az idős szüleit ápolja, gondozza. Ilyenkor azért kicsit már gondolni kell a gyereknek az életére is, nemcsak a saját önző érdekek után rohanni vakon. Tudom, hogy durva vélemény, de akkor is így gondolom és felvállalom.
2017. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
57%
senki felett ne itélkezzünk....nem látunk bele az életébe, nem tudjuk min megy keresztül....én 44 éves vagyok gyerekek között dolgozom és bizony 65 éves koromig toppon kell lenni....ja és három vetélésen vagyok túl de nem adtam fel, hogy kisbabám legyen....akinek van annak hiába is próbálnánk megmagyarázni mit jelent nem kiteljesedni ebben, így én ezt nem is tenném.....mindenki gondolkodjon el magában
2017. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

milyen? valószínűleg nehéz, már a teherbeesés is. és 50 évesen egy újszülöttel szintén nehéz.

meghalhat a húsz éves is persze, de 70 éves lennél mikor érettségizik... a többit meg valszeg meg sem éled.

párod mennyi idős?

2017. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
51%

Megbántani nem akarlak, de ilyenkor már nem magadra és a te vágyaidra kellene gondolni, hanem annak a gyereknek a jövőjére, hogy ha egyáltalán sikerül, fel tudod -e neveli.


Nyilván 25 éves anyukát is elcsaphat egy busz és meghalhat, de miért kell kockáztatni? Gondolj bele, majdnem 50 éves vagy. Aki a korodat említi, és ezzel érvel, nem rosszat akar, nem bunkó akar lenni, csak a leendő gyerek érdekeit nézi, hogy ha meg is születik, ne legyen valószínűleg félárva mire gimibe megy, vagy még hamarabb.


A te döntésed nyilván. Ebbe senki más nem szólhat bele, én sem teszem, de tetszik, nem tetszik, akkor is leírom, hogy én a "gyereket akarok" témát ebben a korban már önző dolognak tartom. Korábban kellett volna erre gondolnod, ha pedig az az ok, hogy nem jött össze a gyerek eddig, akkor el kellene fogadni, vagy hamarabb eszedbe juthatott volna pl az örökbefogadás. Ha megfelelő partnered nem volt hozzá, akkor pedig el kéne fogadni.


Próbáld meg a gyerek érdekeit nézni a magadé helyett.

2017. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
35%
28 as bunkonak üzenem: soha nem festettem magam. Nem költök ilyen szarokra. Ja...es bocsánat...de egy 29 eves ferjem van...mert rám hajtott...ha előbb szòltál volna....es sajnalom hogy te puma szagu vagy....vagy csak siman puma...nekem nem kell vadásznom mert boldog feleseg vagyok!!! Es boldog pár vagyunk. Akiknek babájuk lesz. De ezt ti sosem fogjátok fel ti agyatokkal.....sajnalom h ilyen yzar lehet az életetek hogy igy ki kell figurazni másokat. Es most eloszor irtam ide....nem tudom mi ez a mindenkit leszolom duma....forduljatok magatokba....aztan a sajat hazatok tajan sepregessetek...es uzenem mindenkinek hogy 40 felett is van ELET!!!! JOBB mint fiatalon!
2017. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!