Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23 évesen meddőség?

23 évesen meddőség?

Figyelt kérdés
Kisbabát szeretnénk a férjemmél de nem jön össze a menszeszem rendszertelen van amikor 28.napra jön meg van amikor 40.re, ma voltam uhn 11.napon 3,3mm nyálkahártyát látott a doki azt mondta ez nagyon vékony és úgy néz ki nincs peteérésem mert tüszőt nem látott. Kedden kell újra mennem. Járt már valaki igy? Elmondaná ezek után miesz mire számítsak?
2017. ápr. 7. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pco-re vizsgáltak?
2017. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ne harahudj nem akarok butának tünni de az mit jelent? :) pajzsmirigy vizsgálaton voltam ott minden oké cukorterhelésen is voltam ott is oké minden viszonyt az inzulint nem nézték.
2017. ápr. 7. 22:12
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
En is meddo vagyok. Mar egy ideje tudomasok van rola. Nem is erdekel,nem vagyom gyerek utan. Az eletem igy is teljes anelkul is.
2017. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as, nem ez volt a kérdés :D Policisztás ovárium szindróma, pcos. Keress rá, elég gyakori, érdemes kivizsgáltatni ha úgy érzed, illik rád több tünet is.
2017. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én el sem tudom képzelni az életem gyerekek nélkül . Remélem orvosolható a problémám
2017. ápr. 7. 22:16
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utána néztem a hízás ami még tünet lehet meg a rendszertelen menszesz. A vérzésem is 1-2 napig tart. Az inzulint még mindenképppen megnézetem. De nagyon félek, hogy nem lehet helyrehozni
2017. ápr. 7. 22:19
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, fiatal vagy még nagyon, valószínűleg semmi helyrehozhatatlan. Nekem amúgy hasonló tünetek voltak, a jobb petefészkem nem működött, ezért mindig a balból ovuláltam, de túl kicsik és éretlenek voltak, ezért nem sikerült a baba. Pedig 19 éves voltam. Clostilbegytet kaptam, első hónapban volt egy vetélésem, 2. hónapban, az szünet volt, megfogant a fiam. Már 8 hónapos :) Ne aggódj, ezek elég gyakori problémák amiket írtál.
2017. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Amúgy van egy csodálatos 2 éves kisfiunk akit imádunk, ő az első hónapban összejött és problémamentes volt az egész terhességem. De szeretnénk kis tesót vagy tesókat :D remélem nyárra én is helyrejövök és jövőre már négyen leszünk. Csak nem tudom mire számítsak milyen vizsgálatok jönnek gyógyszeres kezelés!?
2017. ápr. 7. 22:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Clostit fogsz te is kapni, általában ezzel szoktak kezdeni.
2017. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál. probálok pozitív lenni és reménykedni :)
2017. ápr. 7. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!