Lehet meg baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most van első hónapja hogy abbahagytam a fogamzásgátlót, tehát első olyan "menstruáció" amikor már nem szedem. Amióta abbahagytam voltunk többször együtt a férjemmel mivel babát szeretnénk. Csütörtökön jött meg valami és előtte ami meg fura volt, hogy egyáltalán nem görcsöltem, pedig rám jellemző hogy felállni se tudok akkor amikor megjön. Tehát csütörtökön egy kis pirosas barnás folyas jött (inkább barna) és egész éjszaka bent volt a tampon és alig hogy a negyede lett tele , másnap egész nap bent volt a tampon és szinten csak egy nagyon kevés barna volt rajta. Lehet ez a beagyazodasi vérzés? Legkorábban holnap tudok tesztet venni, csak fölöslegesen nem akarok mert így is eléggé el vagyok keseredve.. azért nem gondoltam erre eddig mert pont időbe jött meg ez a verzos dolog és nagyon erősen szoktam verezni, nem csak így pecsetelni. Csütörtöktől- vasárnapig tartott. A kérdésem az hogy lehetek meg terhes vagy ez azért van így mert most hagytam abba a gyógyszert?
2017. ápr. 10. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért fog. gátló abbahagyása után nem kell feltétlenül ugyanolyan menstruációt várni, mint amilyen előtte volt. A szervezetnek a hormon elhagyása után kellhet idő, mire minden újra helyreáll, újra beindulnak a természetes folyamatok.

Én pl. soha fog. gátló abbahagyása után már nem görcsöltem úgy menzesz alatt, mint fog. gátló szedése előtt és a vérzésem se lett ugyanolyan erős, mint szedés előtt volt.

Szóval simán lehet a fog. gátló abbahagyása miatt.

És a beágyazódási vérzés sem ilyen, illetve az korábban jelentkezik és nem akkor, amikor már gyakorlatilag aktuális lenne a menzesz.

Tesztet csinálhatsz, de egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy.

2017. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet ez is,az is, de én inkább a gyógyszer abbahagyás utáni visszarendeződésre gondolok. Mikor először abbahagytsm,3 hónapig barnáztam, már el akartam menni orvoshoz mikor elmúlt. Az első rendes mensi után összejött a fiam.Most megint leálltam, nekem is ez az első hónap, de csak 2 hét múlva nem várom.

De nem értem, miért vagy elkeseredve, egy hónap semmi.

2017. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most teszteltem egy halvány pozitívat, holnap megismétlem meglátjuk mi lesz!:)

Nem érted miért vagyok elkeseredve? Hagy legyek már elkeseredve ha szeretnek babát ami életem vágya és nem jön össze. Tisztába vagyok vele hogy mások évekig próbálkoznak és nem jön össze de ne próbáljunk már mindenáron belekötni a másikba.

Normális válaszokat köszönöm!:)

2017. ápr. 11. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell nekiugrani a másiknak, jó szándékkal írtam, amit írtam.

De persze ha neked jobb, akkor legyél elkeseredve és parázz végig minden napot amíg teherbe esel (sőt utána is hogy megmarad-e),a stressz köztudottan jót tesz a fogamzásnak!

2017. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem ugrottam neki senkinek 😂 Te szúrtál oda valami beszólást ami egyébként nem volt benne a kérdésben ha elolvasnád. De köszönöm szépen a sok "stressznek" és "szorongásnak" köszönhetően sikerült mégis teherbe esnem. És annyira boldog vagyok hogy egy ilyen ember mint te aki képtelen felfogni hogy beszólás nélkül is lehet válaszolni se tudja elrontani a kedvem. És ezt a beszélgetést itt lezártam. Szép napot !
2017. ápr. 14. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!