Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dilemma. Ti hogyan döntenétek?

Dilemma. Ti hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés

Maholnap 40 leszek. Szeretnénk babát,de.. A gyerek már nagyobbacskák. Jöhetne a szabadabb élet,egyre jobban nézek ki,jöhet suli,meló,bármi,ami az elmult 10 évben nem volt,mert itthon voltam velük.

Vágyom erre,tetszik h formálódom,kezdek újra nő lenni nem "csak" anyuka,de olyan mintha egy kis hang folyton azt mondaná: anya,előbb had szülessek meg,a többire utána is ráérsz.. és talán igaza is van mert attól tartok,hogy ha elkap a gépszíj,elmegy az idő,és öregen már nem kockáztatnék..

valahogy azt kellene elérnem magamban,h vagyok már annyira tudatos h most nem fogok 20 kg-ot hízni,nem leszek nőietlen ősanya..


aki hasonló dilemmában volt,mit tett? a babát nagyon-nagyon szeretném,és tudom h van akinek minden megy együtt,de félek h nekem nem fog..


2017. ápr. 12. 12:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8-as, a mai vilagban nem igy van.

Manapsag a 13 eves szexel, a 15 eves 30-nak sminkeli magat, a 33 eves szombatonkent benyomva partizik buszke szinglikent, a 40-es babaprojektezik. Manapsag a 40az uj 30, ezt nyomja a media, nezz meg egy Story magazint a sok terhes 40-45 kozotti celebbel, vagy az uj Bridget Jones-t, aki ugy lesz terhes 40 valahany evesen, hogy a Tomorrow Land-en reszegen tombolas utan osszefekszik valakivel :)) Most ez a norma.

Nemreg az volt, hogy 25-30 kozott szultunk, elotte meg a 20 eveseket le venlanyoztak, ha nem volt gyerekuk.

Ki tudja mit hoz a jovo? Vagy visszajon valamelyik regebbi norma, vagy az 50 lesz az uj 30.

2017. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én a babát választanám. A szabadság stb., amiket írtál, nem időhöz kötött, a baba igen. Nagytesók hogy állnak a dologhoz? (Már ha tudnak róla.)
2017. ápr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Mindenki nagyon szeretné.. én is.. nem is értem mit variálok :)


Köszi mindenkinek!!!

2017. ápr. 13. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!