Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Penteken kellet volna megjonni...

Penteken kellet volna megjonnie de nem jott meg, negativ teszt. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Penteken kellet volna megjonnie nem jott meg,mivel elek nemi eletet elso az volt,hogy tegnap is csinaltam egy tesztet ami negativ lett a mai is negativ lett.. A ciklusaim pontosak.Max olyan szokott lenni,hogy pl egy fel evig honap elejen jon meg utana meg pl fel ev mulva atall honap vegere...Nem tudom,hogy az esetleg kozrejatszik e a menzeszem keseseben,hogy huttohazban dolgozok ahol hideg van,de a munkaltatomtol most kaptam csak munkavedelmi cipot ezert elotte egy honapig ket zokni plusz egy tornacipo volt rajtam...Terhessegi tunetek nalam nem jelentkeztek a mellem se duzzadt pedig altalaban az menzesz elott nekem megduzzad.. Ma elkezdett a jobb petefeszlemnel szurkalni... Regen volt cisztam ami miatt nem akart megjonni es napokig szenvedtem a hasfajdalommal.. Oszinten tanacstalan vagyok..Ideges is vagyok mert orvoshoz csak kedden tudok elmenni..
2017. ápr. 16. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"pl egy fel evig honap elejen jon meg utana meg pl fel ev mulva atall honap vegere..."


Ennél azért kicsit pontosabban számolj be az orvosodnak a ciklusodról. Egy tipp: mondjuk hány naponta jön meg.

2017. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges orvoshoz futni par nap keses miatt. Majd megjon.

Esetleg tesztelj 4-5 naponta, de pentek ota ket teszt?! Ertelme nem sok.

2017. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem várt utan 8! Nappal lett halvany tesztem ! Tesztelj 2-3 nap múlva !
2017. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmentem ma orvoshoz.kiderult megint cisztam van es mikor megvizsgalt az orvos meg is jott.
2017. ápr. 18. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!