Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jövőre tervezünk indulni a...

Jövőre tervezünk indulni a csillag születikben a 6 fős tánccsoportommal. Viszont az a gond, hogy két zenére a Quantum XXL is táncolt. Meggyanusítanának lopásért? Lenne belőle gond? Természetesen a tánc nem ugyanaz.

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
hátttt.... necces lenne, bár én biztosan nem venném észre, de ők...
2012. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már miért lenne gond? Akár az összes számra is táncolhattok, amire táncoltak, sőt, be is jelenthetitek az elején, hogy most arra táncoltok, amire ők. Ebbe semmi beleszólásuk sincs, nincs levédve az anyag, nem sajátíthatják ki. Még ha a koreográfia ugyanaz lenne, abból sem lehetne baj, maximum azt mondhatnák, hogy nincs bennetek semmi eredeti, ilyet láttak már. Tehát nyugodtan táncoljatok csak olyan zenére, amire akartok!
2012. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez esetben megnyugodtam. Köszönöm a választ. :)
2012. jún. 18. 05:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Szívesen! Remélem láthatlak titeket jövőre! :)
2012. jún. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, köszönjük. :)
2012. jún. 18. 16:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Van már nevetek? Csak, hogy tudjam, ha titeket látlak. Ha még nincs, örülnék, ha leírnád ide, amint van, úgyis meg fog jelenni a listámon, tudni fogom.
2012. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyenlőre a Street Dance Battle néven gondolkodunk. 6-an vagyunk, két lány négy fiú. Meg fogsz minket ismerni, hidd el.:)
2012. jún. 25. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahogy mondtam, máris elolvashattam a kommentet. :)

Rendben, figyelni fogom, nagyon köszönöm, hogy tájékoztattál!

Sok sikert kívánok! :)

2012. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük a támogatást! :)
2012. jún. 27. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!