Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát tervezünk. Mi lehet...

Kisbabát tervezünk. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük férjemmel esküvő után 1éve,hogy szeretnénk egy kisbabát.Azóta az együttlétek száma havi 2-3alkalomra csökkent vagy 0...Nekem ez nagyon fáj mert én tényleg szeretnék és ha kérdezem azt mondja lesz mert ő is.Mi lehet a gond?
2017. ápr. 29. 08:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%
Hát elég egyértelmű hogy nem akar szexet. Itt csak az őszinteség segíthetne
2017. ápr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem itt csak te szeretnél gyereket. Menstruációkor bújik még máskor kerül.
2017. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
77%

Felmerül a kérdés, hogy nemhogy a gyerekre, de a házasságra készen állt -e? Szerintem itt lesz a bibi. Innen csak találgatni lehet, nem ismerjük. Talán az esküvő és a gyerektéma után döbbent rá, hogy innentől a kettőtök kapcsolata teljesen meg fog változni, mert egy gyerek sok lemondással és felelősséggel jár. Mindaz a szabadság ami kettőtök között volt, átalakul. Talán a gyerektémát csak egy halogatható dolognak tekintette, amit viszont te komolyan veszel és ami folyamatosan ott lebeg a házasság felett. Talán sosem akart igazán komolyan gyereket és remélte, hogy idővel te is leteszel róla. Mivel nem tettél, ezért retteg a szextől és attól, hogy teherbe ejt. Feltételezések, de valahol ott az igazság.

A havi 2-3 kevés, ezt ő is tudhatja, ezért beszélni kell róla. Nézd a reakcióit, hozd szóba a gyerektémát is, pánikol -e, halogat -e, terel -e.

2017. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem, hogy érzelmi probléma van. Ha mensi alatt bújik hozzád, akkor nem arról van szó, hogy elhidegült vagy nem kíván. Itt valami fizikai vagy pszichés gondról van szó. De ha úgy érzed, szeret téged, és te is őt, akkor biztosan meg tudjátok oldani! De beszélni muszáj róla! Ne ijessz rá, ne légy számonkérő. Mondd el neki, hogy pont azért nem akarod ezt annyiban hagyni, mert értékesnek gondolod a kapcsolatotokat, szereted és felnézel rá. De te is elvárod a bizalmat. Tiszteljen meg azzal, hogy őszintén elmondja, miért van ez így. Bármi is a gond, megoldjátok, de ha nem mondja el, akkor arra rámehet a kapcsolatotok.
2017. ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Azt mondja lesz baba..mindig ez a válasza ha azt mondom szinte semmi nincs köztünk erre a válasza,hogy ne mondjam mert van meg,hogy én nem akarom...rám háritja a dolgot.van egy nagybátja és ő is nagyon rossz hatással van rá.Többször mondja neki hogy el fogunk ugyis válni...meg h ne figyeljen rá én mit akarok.ha vele egy légtérbe vagyunk mindig gunyolnak valamivel...
2017. ápr. 29. 10:31
 16/26 anonim ***** válasza:
90%

Ülj le vele komolyan elbeszélgetni de ja nem változtat, válj egy.

Egyértelmüem nem akar - még - gyereket, hisz mensikor (mikor kicsi a teherbeesés veszélye) bujik.

2017. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Saját magam kinzom őrlöm...hogy mi a gond önbizalmam konkretan mar semmi ..nem érzem magam nőnek,fekeségnek inkább egy olyan valaki aki főz mos takarít egy férfire akit szeret
2017. ápr. 29. 10:34
 18/26 anonim ***** válasza:
95%

Ja ha tudzad, hogy ekkora paradzt

- aki ahelyett, hogy lecsapná aki a kedvesén gunyolodik, még be is száll -, miért mentél hozzá?

Én a második ilyen esetnél kivágtam volna, mert nem egy senki vagyok.

2017. ápr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
90%

Jo nem kell a rizsa, süt rolad hogy nem is akarsz tenni se.mit.

Akkor viszont ne fáraszd az embereket, mi adtunk tanácsot, te továbbra is szarsz rájuk és panaszkodsz.

Nem nyavalyogni kell, hanem beszélni vele, és ha nincs más lehetőség, keresni mást.

2017. ápr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Lehet igy irni nyugidtan nem nyavajgok kérdést tettem fel...de ha ennyire rabolom az időd ne irj rá ennyi....örülök hogy neked tökéletes az életed...
2017. ápr. 29. 10:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!